🔥 Let op: bij temperaturen boven 25°C kunnen onze chocoladeproducten smelten🔥

Bio kokosrasp 1 kg

€ 8,25*

Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten

  • Geen toegevoegde suiker - bevat van nature suiker
  • Voorzichtig gedroogd
  • Crunchy
  • Pure kokossmaak zonder kunstmatige aroma's
  • Vegan
Varianten: Bio kokosrasp 1 kg
€ 8,25

Direct beschikbaar, levertijd 3-5 dagen

THT: 31.12.2022

Koop nu: Bio kokosrasp 1 kg

Blauwe zee, wit strand, witte zonnehoed, twee witte kaketoes en ... een snack, helemaal zonder chocolade. Nou? Hebben we je laten dromen? Kun je de fijne room op je tong proeven? Wacht je vol ongeduld op het kraken van de amandel? Laten we eerlijk zijn: de zondig lekkere bonbon zou niets zijn zonder zijn laagje kokosvlokken! Kokosnoten zijn voor ons het toppunt van vakantie, en wij willen dat rechtstreeks aan je deur leveren met ons voordeelpakket van 1 kg biologische kokosvlokken. Groot genoeg niet alleen om snoep te eten, maar ook om jezelf erin te rollen. Gewoonweg overheerlijk! Bestel nu fijne, knapperige biologische geraspte kokosnoot en geniet ervan met al je zintuigen. 

Bakken en koken met kokosvlokken

Der Einsatz unserer festen, knackigen und leicht süßen Kokosraspeln ist vielfältig. Du kannst sie in Dein Müsli, Porridge oder Chia-Pudding rühren, einen Shake daraus zaubern oder sie zu Bliss BallsKokos-RiegelnRuby-CookiesKokos-Milchreis, Kokosmakronen oder einem Schokoladen-Kokos-Cheesecake verarbeiten. Du magst es lieber herzhaft? Dann probiere unbedingt mal eine leckere Linsen-Kokos-Suppe oder ein vollmundiges Gemüse-Erdnuss-Kokos-Curry aus. Nicht nur der Geschmack unserer Kokosraspeln überzeugt, sondern auch ihre Nährwerte: Mit 20 g Ballaststoffen pro 100 g verfügen sie nämlich über einen hohen Ballaststoffgehalt. Ein Grund “Meer”, gleich zuzugreifen!

Onze stevige, knapperige en lichtzoete kokosvlokken kunnen op vele manieren worden gebruikt. Je kunt ze door je muesli, pap of chia pudding roeren, een shake maken of ze gebruiken om Bliss Balls, kokosrepen, Ruby Cookies, kokosrijstpudding, kokosmakronen of een chocolade kokos cheesecake te maken. Heb je liever iets hartigs? Probeer dan zeker een heerlijke linzen-kokossoep of een pittige pindakokoscurry met groenten. Niet alleen de smaak van onze geraspte kokosnoot is overtuigend, maar ook de voedingswaarde: met 20 g voedingsvezels per 100 g heeft hij een hoog vezelgehalte. Een reden "zee" om ze meteen te pakken!

De kokosnootvariant bij KoRo: Bestel nu!

Naast biologische geraspte kokos, vind je ook andere "kokosdelicatessen" in onze online shop: Biologische kokos tahini, biologische kokosolie, biologische kokosbloesemsuiker, biologisch kokoswater, biologische kokosbloesemsiroop, kokos chips zonder toegevoegde suiker, chocolade kokosballen en kokosmeel mogen niet ontbreken in je keuken, net als onze mooie kokosnootschaal. Het maakt je smoothie bowl twee keer zo lekker. En onze kokosvlokken zijn de ideale topping voor je favoriete ontbijt: ze smaken lichtzoet, knapperig en zijn ook een visueel hoogtepunt op je pap, muesli of dessert. Koop nu onze biologische geraspte kokosnoot zonder toegevoegde suiker in de voorraadverpakking van 1 kg en haal je vakantiegevoel in huis.

 

Gemiddelde waarde per 100 g
Voedingswaarde (in kj/kcal) 2716 / 660
Vetten 63 g
waarvan verzadigde vetzuren 55 g
Koolhydraten 6.4 g
waarvan suikers 6.4 g
Voedingsvezels 20 g
Proteïne 6.2 g
Zout 0.08 g
Productnummer: KOKOS_013
Herkomst Sri Lanka
Biologische herkomst Niet EU-landbouw
Inhoud: 1 kg
Fabrikant KoRo
EAN/GTIN 4260335836620
Gegevens Specificatie
Biologische controleorganisatie& Biologische oorsprong
DE-ÖKO-006
Allergie-informatie Uitleg sporenindicatie
Levering Levertijd buiten Duitsland
Bedrijf KoRo Handels GmbH
Hauptstraße 26, 10827 Berlin
Bewaaradvies Koel en droog bewaren
Ingrediënten 100% geraspte kokosnoot* * van biologische teelt
Kruisbesmetting Kan sporen bevatten van PINDA'S, NOTEN en SESAM.
THT 31.12.2022
Verkoop beschrijving Biologische kokosrasp
Pers & wederverkopers Zakelijke foto's downloaden
Vragen & antwoorden: Bio kokosrasp 1 kg
Bovenal is een evenwichtige, volwaardige voeding gezond. 100 g van onze biologische kokosraspen leveren maar liefst 20 g vezels en zijn dus een prima bron van vezels voor u. Natuurlijk voegen we geen suiker toe aan onze witte geraspte kokos.
100 g van onze geraspte kokosnoot levert 660 kcal. Alle informatie over de voedingswaarden (zoals het gehalte aan koolhydraten en eiwitten) en de ingrediënten vindt u zoals gebruikelijk onder of naast de producttekst in onze online-shop.
Ja, onze organische geraspte kokosnoot is veganistisch en kan perfect geïntegreerd worden in een vegetarisch of veganistisch dieet.
Overleg met uw dierenarts welke dosering geschikt is voor uw huisdier voordat u deze gaat voeren.
Het is het beste om onze kokosvlokken op een koele, droge plaats te bewaren. U kunt ze ook optimaal afvullen in onze mooie inmaakpotten.
Ja, onze geraspte kokosnoot is biologisch geteeld.
Kokosvlokken zijn een geweldig ingrediënt om een tropisch tintje aan uw gerechten te geven. U kunt ze door uw muesli, chia pudding of pap roeren, uw Bliss Balls of pralines erin rollen, ze toevoegen aan cakekoekjes, rijstpudding en fruitsalade of de geraspte kokos (met suiker) in een pan karamelliseren. De kleine, witte raspen doen het ook erg goed in curry's of bij hartige kikkererwtenschotels.

Varieties & Origin

Gedroogde kokosnootchips

Gedroogde kokosnootchips zijn heerlijk fruitig en aromatisch, omdat het droogproces het oorspronkelijke aroma versterkt. Kokosnootchips zijn zowel gezoet als ongezoet verkrijgbaar, maar degene die we je aanbieden is zo lekker dat je absoluut geen suiker nodig hebt om je te verrassen!

Teelt per land in ton
Land Ton
Indonesien 18555371
Philippinen 14726165
Indien 11706343
Sri Lanka 2623000
Brasilien 2346750
Vietnam 1571709
Papua-Neuguinea 1221080
Mexiko 1158471
Thailand 885751
Myanmar 557240

Kokosnoten groeien in ongeveer 90 landen rond de evenaar; Indonesië en de Filippijnen zijn de belangrijkste producenten ter wereld, maar ook in India en Sri Lanka worden kokosnoten geteeld. In 2018 werden wereldwijd ongeveer 61,9 miljoen kokosnoten geoogst. Kokospalmen houden van temperaturen van rond de 27°C en een hoge luchtvochtigheid: ze groeien het best met 120 uur zon per jaar. Wist u dat een enkele volgroeide palm ongeveer 50-80 kokosnoten per jaar oplevert?

Productie

Prijsontwikkeling "Bio kokosrasp 1 kg"

Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld

Alle informatie zonder garantie!

4.9/5

197 Reviews


93%
5%
1%
1%
1%
JESSICA R.  | 04.08.2022

Huuuummmmmm

Ik hou van kokosnoot. En biologisch nog beter

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Silke A.  | 31.07.2022

Steeds weer met plezier

De geur bij het openen van de zak inspireert tot recepten. Een plezier voor wat betreft kwaliteit en smaak.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Serena S.  | 28.07.2022

Aanbevolen

Uitstekend.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Luise J.  | 11.07.2022

Veelzijdig en heerlijk - een van de basics voor mijn keuken

Ruikt en smaakt erg goed, zowel direct uit de zak als zachtjes geroosterd. Geweldig veelzijdig ingrediënt, bijvoorbeeld voor mijn geliefde pap.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Kumar V.  | 12.06.2022

Perfecte smaak.

De smaak is zoals verwacht. Ik heb niet de kans om het te gebruiken in verschillende delicatessen.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Simone L.  | 23.05.2022

geroosterd in de pan en dan in de zelfgemaakte muesli.

Prijs en kwaliteit zijn zeer goed.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Christelle Z.  | 21.05.2022

De geraspte kokosnoot is heerlijk.

Ik hou echt van de heerlijke kokosnoot rotsen...yum

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Sandra T.  | 15.05.2022

Zeker kopen!

Kokosnootschaafsel in biologische kwaliteit zonder vervelende toevoegingen, andere handelaren kunnen een voorbeeld aan hen nemen :)

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 09.05.2022

Moet hebben

Zeer goede kwaliteit

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Volker R.  | 24.04.2022

Erg lekker

darm

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig

Klanten kochten ook