🔥 Let op: bij temperaturen boven 25°C kunnen onze chocoladeproducten smelten🔥

Bio volkoren basmati rijst 5 kg

€ 18,50*

€ 3,70* per 1 kilogram

Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten

  • Volkoren basmatirijst van biologische kwaliteit
  • Intens aroma en geur
  • Fijne nootachtige smaak
  • 5 kg voordeelverpakking
  • Losse, niet kleverige consistentie
Kwaliteit: Bio volkoren basmati rijst 5 kg
€ 18,00
€ 18,50
€ 18,00
€ 14,50
€ 23,00
€ 19,50
Varianten: Bio volkoren basmati rijst 5 kg
€ 18,50
€ 18,00

Direct beschikbaar, levertijd 3-5 dagen

THT: 10.06.2025

Koop nu: Bio volkoren basmati rijst 5 kg

Hoe vaak heb je niet voor het rijstschap in de supermarkt gestaan en je afgevraagd welke van de vele rijstsoorten je moest kiezen - om uiteindelijk toch voor de gewone witte rijst te kiezen? Waarom probeer je niet iets nieuws met onze biologische bruine basmatirijst? Het klassieke bijgerecht in de volkorenvariant overtuigt door zijn intense aroma en eenvoudige en veelzijdige bereiding! Zoals gewoonlijk krijg je onze bruine basmatirijst ook in een voordeelverpakking van 5 kg. Klinkt verleidelijk, nietwaar? Koop nu bruine basmatirijst!

Basmatirijst - de delicatesse uit de Himalaya

Ja, je hebt het goed gelezen. Maar we hebben het hier niet over de hoogste bergketen ter wereld, maar over wat aan de voet ervan groeit: basmatirijst. "Basmati" betekent "geur" in het Hindi, en daarom wordt Basmati-rijst vaak ook wel geurige rijst genoemd. Onze volkoren basmatirijst, die afkomstig is uit Pakistan, scoort met zijn fijne, nootachtige smaak en intense aroma. Bruine basmatirijst is natuurlijk, d.w.z. niet gewassen of gepolijst. Gepolijste rijst wordt gekenmerkt door het feit dat de zilverhuid en de onderliggende zaadhuid zijn verwijderd. Vergeleken met witte basmatirijst is de bruine soort dus iets steviger van beet. De volkoren korrels hebben een kooktijd van ongeveer 20-25 minuten en krijgen een luchtige, losse consistentie. Als je liever iets kleverigs hebt, is onze jasmijnrijst of sushirijst de perfecte keuze.

Gebruik volkoren basmatirijst

Onze volkoren biologische basmatirijst is een echte allrounder: hij doet het goed als bijgerecht (bijvoorbeeld met een dal van rode linzen of zalm in sesamsaus) of in om het even welk rijstgerecht (zoals soul rice). Heb je het liever zoet? Basmatirijst is daar ook perfect voor! Of je kunt meteen voor onze rijstpudding gaan, die een geweldige manier is om jeugdherinneringen op te halen. Zoals je ziet, is er voor elk wat wils in ons rijstassortiment.

Koop biologische bruine Basmatirijst

Onze veelzijdige volkoren basmatirijst is afkomstig van biologische landbouw. Dankzij de voordelige afmetingen bespaar je ook op de aankoopprijs en vermijd je tegelijkertijd onnodig verpakkingsafval. Dus waar wacht je nog op? Koop de 5 kg verpakking en tover het ene heerlijke gerecht na het andere tevoorschijn! Bestel nu onze basmatirijst!

Gemiddelde waarde per 100 g
Voedingswaarde (in kj/kcal) 1529 /  361
Vetten 1.9 g
waarvan verzadigde vetzuren 0.5 g
Koolhydraten 77 g
waarvan suikers 1.2 g
Voedingsvezels 1.9 g
Proteïne 7.5 g
Zout 0.023 g
Productnummer: BAS_003
Herkomst Pakistan
Biologische herkomst Niet EU landbouw
Inhoud: 5 kg
Fabrikant KoRo
EAN/GTIN 4260335836606
Gegevens Specificatie
Biologische controleorganisatie& Biologische oorsprong
IT-BIO-007
Allergie-informatie Uitleg sporenindicatie
Levering Levertijd buiten Duitsland
Bedrijf KoRo Handels GmbH
Hauptstraße 26, 10827 Berlin
Bewaaradvies Koel en droog bewaren
Ingrediënten 100% basmati rijst * *gecontrolleerd biologisch
Kruisbesmetting Bevat geen allergenen volgens de EU-verordening 1169/2011.
THT 10.06.2025
Verkoop beschrijving Biologische basmatirijst bruin
Pers & wederverkopers Zakelijke foto's downloaden
Vragen & antwoorden: Bio volkoren basmati rijst 5 kg
Ja, de bruine basmatirijst is 100% biologisch.
Volkoren basmatirijst kan het best op een koele en droge plaats worden bewaard. Het is minstens 36 maanden houdbaar.
Je moet bruine basmatirijst iets langer koken dan witte basmatirijst, ongeveer 20-25 minuten. U kunt de rijst echter laten weken nadat u hem grondig hebt gewassen om de kooktijd te verkorten.
In een pan, rijstkoker of stoompan: u kunt onze basmatirijst op verschillende manieren koken. De voorbereidingstijd varieert uiteraard, dus informeer van tevoren hoe lang het duurt met uw toestel. In een steelpan is de kooktijd 20-25 minuten. U kunt de rijst zo veel zout geven als u wilt, maar zorg ervoor dat u de rijst kookt met twee keer de hoeveelheid water - als u te veel water gebruikt en het vervolgens moet laten uitlekken, gaat de luchtige consistentie en het intense aroma verloren! Een belangrijke stap die vaak wordt vergeten bij het koken van rijst: het wassen. Dit verkort niet alleen de kooktijd, maar verwijdert ook eventuele onzuiverheden.
In vergelijking met bruine rijst iswitte rijst gepolijst en kan daarom meestal langer worden bewaard. Bruine rijst daarentegen is volledig onbehandeld, d.w.z. ongepolijst: De zogenaamde zilveren huid en de zaadhuid zijn nog aanwezig. Dit betekent dat zilvervliesrijst vullender is dan witte rijst. Bovendien hebben de bruine korrels een iets langere kooktijd dan hun witte metgezellen. Hier geldt echter het volgende: Een goede week is de helft van het koken! ;)
Beide variëteiten behoren tot de familie van de langkorrelige rijst. Ze verschillen echter in smaak en textuur: de enigszins kleverige jasmijnrijst heeft een eerder bloemig aroma, terwijl basmatirijst een losse consistentie heeft en een meer aards aroma.
100 gram van onze volkoren basmatirijst bevat 342 calorieën in ongekookte staat. Alle andere voedingsinformatie is te vinden op het etiket, in de beschrijving van het product en in de daar aangehechte productspecificatie.
Basmatirijst is luchtiger en pluiziger na het koken dan veel andere rijstsoorten. Bovendien vult de ongepolijste volkorenvariant meer dan witte rijst. U kunt basmatirijst krijgen in biologische kwaliteit en in de voordeelverpakking van 5 kg.

Varieties & Origin

Sushi rijst

Sushi-rijst behoort tot de rondkorrelige rijstvariëteiten, die een hoger zetmeelgehalte hebben dan langkorrelige rijstvariëteiten zoals jasmijnrijst of basmatirijst. Het zetmeel in de rijst maakt het erg kleverig. Sushi-rijst heeft een zoetige geur.

Teelt per land in ton
Land Ton
China 206000000
Indien 157200000
Indonesien 7846465
Bangladesch 52231000
Vietnam 44974206
Thailand 32620160
Myanmar 26423300
Philippinen 18967826
Brasilien 12175602
Japan 10549000
USA 10025980
Kambodscha 9324000
Pakistan 7005000
Nigeria 6734000
Ägypten 6000000
Südkorea 5637682
Népal 5047047
Laos 4002425
Madagaskar 3978000
Sri Lanka 3381000

Wereldwijd zijn er meer dan 100.000 verschillende soorten rijst. Het is dan ook geen wonder dat er in meer dan 100 landen op alle continenten rijst wordt verbouwd, behalve op Antarctica. China en India leiden de wereldproductie. Maar rijst wordt ook verbouwd in andere Aziatische landen en in Zuid- en Noord-Amerika en Europa. Afhankelijk van het ras duurt het drie tot acht maanden tot de rijst klaar is voor de oogst. Na maïs is rijst wereldwijd het tweede meest geproduceerde voedingsmiddel.

Productie

Hier groeit je rijst

Of het nu voor sushi, risotto of als heerlijke rijstpudding is: de rijst van je bestelling is zonovergoten en komt van de velden van Italië.

Rijst is bijzonder dorstig

Het begint zijn reis in overstroomde velden. Niet alle rijstsoorten worden onder water geteeld - maar onkruid en ongedierte zijn niet zo happig op natte wortels en voeten. Dit verhoogt de opbrengst en de rijstboeren kunnen meer rijst oogsten voor je volgende lunch.

We letten goed op wat we je sturen

Voordat de rijst zijn weg naar jou vindt, wordt natuurlijk eerst de kwaliteit gecontroleerd. Alles wat niet past, wordt uitgezocht.

Alleen gepoetst en gewassen in de verpakking

In deze machines wordt de rijst klaargemaakt voor zijn reis naar je bord. Hier worden de rijstkorrels gewassen en met water gepoetst. Hierdoor blijft de natuurlijke smaak behouden.

De rijst wacht hier op je.

Pas als de beste granen hun weg naar onze bulkverpakkingen hebben gevonden, wachten ze hier vol ongeduld op je bestelling.

Het maakt niet uit welke rijst je bij ons bestelt - bij KoRo krijg je alleen de lekkerste soorten. Alleen degenen die onze proeverij doorstaan, komen in ons assortiment. We hebben de slechte er al voor je uitgepikt.

Ganz egal welchen Reis Du bei uns bestellst – bei KoRo bekommst du nur die leckersten Sorten. Nur wer unser Tasting übersteht, schafft es in unser Sortiment. Die Schlechten haben wir schon vorher für Dich raus gesucht.

Hier wartet Dein Reis auf Dich

Erst wenn die besten Körner ihren Weg in unsere Großpackungen gefunden haben, erwarten sie hier sehnsüchtig Deine Bestellung.

Prijsontwikkeling "Bio volkoren basmati rijst 5 kg"

Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld

Alle informatie zonder garantie!

4.9/5

83 Reviews


90%
7%
1%
0%
1%
Jagadish M.  | 01.07.2022

Goed voor de gezondheid

Hoge kwaliteit

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Estela S.  | 25.06.2022

Perfect formaat.

Zeer goed verpakt. Ik heb het nog niet geopend, maar het ziet er goed uit.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Michele M.  | 23.06.2022

Che dire, CLIENTE PER SEMPRE.

Goed georganiseerd bedrijf, uitstekende productkwaliteit, snelle levering. Lage prijzen. Kudos aan al het personeel.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Amin S.  | 02.05.2022

Aanbevolen om te kopen

Iedereen houdt van basmatirijst, vooral als het biologisch is en van KORO.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Sonja K.  | 02.05.2022

Eens kijken of ik het opnieuw koop

Oké, maar een beetje muffe kelder tijdens het koken

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Stine R.  | 22.04.2022

Een zeer lekker product

Een zeer lekker product

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Jutta K.  | 21.04.2022

Goede kwaliteit en heerlijk

Goede kwaliteit en heerlijk.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Fatih A.  | 21.04.2022

heerlijk eten, voor thaise gerechten

Onze leerling vindt het geweldig.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Jessica S.  | 21.04.2022

uitstekend product

echt goed, voor dezelfde prijs heeft het een hogere kwaliteit! het houdt goed stand en is uitstekend in salades.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
MULLER V.  | 30.03.2022

pratique - économique - bon qualité prix -

grande consommatrice de riz, le conditionnement par 5kg est économique. Pas très pratique à stocker par contre, après ouverture, mais on se débrouille. Cela fait économiser de l'emballage et c'est bien ce qui est le plus important en commandant chez ko-ro

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig

Klanten kochten ook