🎄 Dubbele kerstvreugde: 2 halen 1 betalen op alle adventskalenders met de code ADV2FOR1 en krijg de goedkoopste helemaal GRATIS! 🎄

Edamame bonen geroosterd en gezouten | 5 kg

€ 63,00*

€ 70,50*
€ 12,60* per 1 kilogram

Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten

  • Ideaal alternatief voor conventionele snacks
  • Zout en knapperig tussendoortje
  • Rijk aan eiwitten
  • Hoog vezelgehalte
  • Geroosterd zonder vet
Kwaliteit: Edamame bonen geroosterd en gezouten | 5 kg
€ 11,50
€ 63,00

Direct beschikbaar, levertijd 3-5 dagen

Koop nu: Edamame bonen geroosterd en gezouten | 5 kg

Vrijdag, 20.00 uur, sluitingstijd: Je ligt op je bank en je verlangt alleen nog maar naar een goede film, een koud drankje en iets om aan te knabbelen? Dat kunnen we maar al te goed begrijpen! Of het nu zoet of zout is - wat zou een gezellige filmavond zijn zonder de juiste snacks! Heb je geen zin in vette chips en te gekruide noten, maar wil je toch geen knapperige hapjes missen? Maak je geen zorgen. Dat hoeft ook niet. In plaats van een zakje chips, zal jouw geautomatiseerde grijper op de bank nu een kom geroosterde edamame zijn - een snackupgrade waar jij dol op zal zijn!

Gezouten edamame bonen - de ster in elke sushibar

Maar wat is edamame precies? De groene erwtenachtige bonen zijn onrijpe geoogste sojabonen. Vooral in de Aziatische keuken zijn edamame bonen de ster op elk menu. In Vietnamese restaurants of sushibars kunnen de groene sojabonen het beste rauw worden genoten - als een zoutig voorgerecht. Om bij het lichtgroene binnenleven van de sojaboon te komen, stop je de hele peul in je mond en trek je de afzonderlijke bonen er met je tanden uit. Het zoute vingervoer heeft zo'n verslavend potentieel dat we gewoon een snackklare versie voor thuis moesten tevoorschijn toveren. Haal nu het populairste voorgerecht van Azië en geniet van de gezouten edamame die geroosterd is als snack op de bank. We hebben de schelp wijselijk voor je verwijderd - laat het snacken beginnen!

Edamame als een heerlijk chips alternatief

Een groene peul moet de nieuwe vervanger zijn van de geliefde aardappelchips en popcorn? Het klinkt vreemd, maar het is waar: met een licht nootachtige en milde smaak geeft edamame vette aardappelchips een run voor hun geld. Wij verfijnen de geroosterde edamame met slechts een snufje zout, geen additieven, geen smaakversterkers - natuurlijk snacken kan zo gemakkelijk zijn! Als jij zin hebt in een beetje afwisseling, kun je de gedroogde edamame ook in hummus of pittige guacamole dopen. Door het aangenaam zoute aroma is de geroosterde edamame niet alleen geschikt als tussendoortje, maar ook als toevoeging aan een salade of als knapperig bestanddeel in jouw kom.

Eiwitrijke snack voor thuis

Wist je dit? Na de eerste hap kun je vaak niet stoppen met snoepen. Alsof hij met een afstandsbediening wordt bediend, gaat je hand steeds weer terug naar de snackbak. Dankzij onze geroosterde edamame met zout kun jij zorgeloos blijven snoepen en jijzelf voorzien van waardevolle eiwitten. Slechts 100 g van onze geroosterde edamame bevat 43 g eiwit - een echte eiwitbom. Om jou het ideale alternatief voor chips en dergelijke te kunnen presenteren, roosteren we onze sojabonen zonder vet en verfijnen we ze alleen met een snufje zout. En het beste is: met 13 g per 100 g is edamame ook een onverslaanbare vezelbron. Wat kunnen groene sojabonen niet doen? Haal een beetje Japanse flair in huis en vul jouw snackbord met onze heerlijke gezouten edamame..

Gemiddelde waarde per 100 g
Voedingswaarde (in kj/kcal) 1726 /  412
Vetten 14 g
waarvan verzadigde vetzuren 2 g
Koolhydraten 23 g
waarvan suikers 1 g
Voedingsvezels 13 g
Proteïne 43 g
Zout 1.3 g
Productnummer: BULK_016
Herkomst China
Inhoud: 5 kg
Fabrikant KoRo
EAN/GTIN 4260654789270
Gegevens Specificatie
Allergie-informatie Uitleg sporenindicatie
Levering Levertijd buiten Duitsland
Bedrijf KoRo Handels GmbH
Hauptstraße 26, 10827 Berlin
Bewaaradvies Koel en droog bewaren, beschermen tegen warmte
Ingrediënten Edamame (SOYA-bonen) 97,7%, zout 1,3%, rijsmiddel: E500.
Kruisbesmetting Geen allergenen volgens EU-verordening 1169/2011 inbegrepen.
THT 03.01.2023
Verkoop beschrijving Edamame bonen geroosterd en gezouten
Pers & wederverkopers Zakelijke foto's downloaden
Vragen & antwoorden: Edamame bonen geroosterd en gezouten | 5 kg
Geen zoekresultaten gevonden.
Ja, onze gezouten edamame zijn 100% veganistisch.
Edamame zijn onrijpe geoogste sojabonen. Er zijn twee tot drie bonen per schelp, ongeveer zo groot als een vingernagel. In Japan zijn ze een populair bijgerecht bij bier in cafés. In Duitsland staat gezouten edamame nu ook als voorgerecht op het menu in chique restaurants. De sojabonen hebben een milde en licht nootachtige smaak en kunnen goed worden gecombineerd met tofu in bowls of Aziatische gerechten. Bij KoRo kunt u nu ook genieten van de heerlijke edamame bonen geroosterd en gezouten als snack.
Onze heerlijke edamame bonen overtuigen niet alleen door hun smaak, maar ook door hun ingrediënten en voedingswaarden. Zelfs geroosterd is edamame een echte proteïnebom. Met maar liefst 43 g eiwitten per 100 g, een eiwitgehalte van ongeveer 42 %, voorzien de gezouten sojabonen u van waardevolle eiwitten bij het snacken - twee vliegen in één klap!
Edamame is meestal veilig voor honden als het rauw wordt gegeten - maar zout is dat niet. Daarom mag uw hond geen grote hoeveelheden van onze gezouten edamame eten. Dus als uw viervoetige familielid het hele pakje heeft leeggeplunderd, moet u een dierenarts raadplegen.
Naar onze mening is er niets belangrijker voor een gezonde levensstijl dan een gezonde en evenwichtige voeding. Onze gezouten edamame bevat veel eiwitten en vezels en kan u dus ondersteunen in een gezonde levensstijl. Hoe leuk dat ook klinkt. Uiteindelijk is het net als met elk ander tussendoortje: je moet er niet te veel van eten.
Naar onze mening is er niets belangrijker voor een gezonde levensstijl dan een gezonde en evenwichtige voeding. Onze gezouten edamame bevat veel eiwitten en vezels en kan u dus ondersteunen in een gezonde levensstijl. Hoe leuk dat ook klinkt. Uiteindelijk is het net als met elk ander tussendoortje: je moet er niet te veel van eten.
Edamame zijn onrijpe geoogste sojabonen. Er zijn twee tot drie bonen per schelp, ongeveer zo groot als een vingernagel. In Japan zijn ze een populair bijgerecht bij bier in cafés. In Duitsland staat gezouten edamame nu ook als voorgerecht op het menu in chique restaurants. Ze hebben een milde en licht nootachtige smaak en combineren goed met tofu in kommen of Aziatische gerechten.
U kunt ook een paar van onze geroosterde en gezouten edamamezaadjes eten tijdens de zwangerschap. Als sojaproduct bevat edamame plantaardige oestrogenen. Aangezien u tijdens de zwangerschap geen buitensporige hoeveelheden sojaproducten mag consumeren, raden wij u aan edamame in matige porties te eten, net als elk ander tussendoortje.
100 g van de geroosterde edamame hebben een totaal van 421 kcal. Aangezien wij de sojabonen niet in vet roosteren en slechts een snuifje zout toevoegen, zijn zij een goed alternatief voor chips en gekruide noten.
100 g van de geroosterde edamame hebben een totaal van 421 kcal. Aangezien wij de sojabonen niet in vet roosteren en slechts een snuifje zout toevoegen, zijn zij een goed alternatief voor chips en gekruide noten.
Het bijzondere aan geroosterde edamame is waarschijnlijk de aangename smaak. Het licht nootachtige en milde aroma van de sojaboon ronden we af met een snuifje zout. Vooral als u op zoek bent naar een alternatief voor vette chips en sterk gekruide crackers, is onze geroosterde edamame een snack die u zeker moet proberen. U zult dol zijn op de aangenaam zoute smaak van edamame - dat is zeker!
U kunt ook een paar van onze geroosterde en gezouten edamamezaadjes eten tijdens de zwangerschap. Als sojaproduct bevat edamame plantaardige oestrogenen. Aangezien u tijdens de zwangerschap geen buitensporige hoeveelheden sojaproducten mag consumeren, raden wij u aan edamame in matige porties te eten, net als elk ander tussendoortje.
Edamame bonen geroosterd en gezouten | 5 kg
Edamame bonen geroosterd en gezouten 750 g
Edamame in pure chocolade 1 kg
Reviews
Prijs € 63,00* € 70,50* (10.64% bespaard) € 11,50* € 15,50* € 18,00* (13.89% bespaard)
Artikelnummer BULK_016 BOHNE_005 BOHNE_017
Inhoud 5 kilogram 0,75 kilogram 1 kilogram
Basisprijs € 12,60* / 1 kilogram € 15,33* / 1 kilogram € 15,50* / 1 kilogram

Varieties & Origin

Green shell

Deze variëteit is een vroege en bijzonder grote sojaboon. Het heeft een heldere kleur en een volle smaak en weegt gemiddeld 1,5 g per graan.

Teelt per land in ton
Land Ton
Brasilien 125887
USA 123664
Argentinien 37787926
China 14193621
Indien 13786001
Paraguay 11045971
Kanada 7266600
Ukraine 4460770
Russland 4026850
Bolivien 2942131
Republik Südafrika 1540001
Uruguay 1334000
Italien 1138993

Edamabonen komen oorspronkelijk uit Japan en worden vertaald als "boon op een tak". De sojabonen worden geoogst als ze nog licht onrijp zijn en samen met de peul gekookt. Echter, alleen de groene bonen worden dan gegeten, niet hun vruchtwand. Exacte cijfers over de wereldwijde productie van edamame bonen zijn niet bekend. Daarom kunt u de wereldwijde teelt van sojabonen op de kaart zien, die ook andere variëteiten omvat.

Prijsontwikkeling

Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld

Alle informatie zonder garantie!

4.7/5

511 Reviews


77%
17%
4%
1%
1%
Philipp M.  | 21.10.2022

praktisch als instant bonen, maar nogal saai op zichzelf

Handig om wat meer eiwitten te krijgen, maar nogal saai van smaak. Je moet ook de juiste kauwtechniek vinden om bloedend tandvlees te voorkomen, want de splinters komen gemakkelijk tussen de tanden terecht. In tegenstelling tot andere sojaproducten hebben ze een laxerend effect, en daarom kun je er niet zoveel van eten op één dag. Ze zijn ook handig als je "instant bonen" nodig hebt om te koken, want ze worden snel zacht in de soep. Ik heb niets te klagen over de kwaliteit.

1 Persoon (personen) vond (vonden) deze informatie nuttig
Julien G.  | 06.10.2022

C'est de beste.

Dit is mijn favoriete product 😍 Zeer eiwitrijk en beter dan oliehoudende zaden.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 30.09.2022

mijn favoriete snack

knapperig en verslavend, ik herhaal, aanbevolen

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Silvia J.  | 10.07.2022

Prima. Mag iets meer zout bij.

Lekkere en gezonde snack. Heel fijn dat Koro ook inzicht geeft in de analyse van de producten, zodat je jezelf ervan kunt verzekeren dat het geen genetisch gemanipuleerde sojabonen zijn. Dat was mijn reden om ze hier te kopen.

1 Persoon (personen) vond (vonden) deze informatie nuttig
Anoniem  | 26.02.2022

Yammi

Geweldig om te snacken

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 26.02.2022

Zijn verslavend

De edamame smaakte erg goed bij de mensen voor wie we ze bestelden en zou de volgende keer dat ze bestellen weer in hun boodschappenmandje moeten belanden.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 23.02.2022

Een slecht geweten tijdens het snoepen? Niet de boon!

5 van 5 bonen

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 21.02.2022

Aanbevolen

Yum, yum, edamame.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 20.02.2022

Heerlijk als tussendoortje of als topping

Lekker als tussendoortje of als topping op bijvoorbeeld soep

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 19.02.2022

Het zou voor mij persoonlijk wat gezouten mogen zijn

Voor mij persoonlijk zou het wat gezouten mogen zijn, maar zoals het is, zijn ze zeer veelzijdig. Ik vind ze heerlijk als proteïnesnack om tv te kijken.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig

Bestelling gratis thuisbezorgd? 🤑

Voeg een net gelanceerd product toe aan je mandje en ontvang je hele bestelling gratis thuis! Iets nieuws proberen + gratis verzending = win win!

Klanten kochten ook