🔥 Let op: bij temperaturen boven 25°C kunnen onze chocoladeproducten smelten🔥

Edamame in pure chocolade 1 kg

€ 19,00*

Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten

  • Edamame ontmoet chocolade
  • Eiwitbron: 18 g eiwit per 100 g
  • Buitengewoon tussendoortje
  • Bron van vezels
  • Praktische voordeelverpakking van 1 kg
Kwaliteit: Edamame in pure chocolade 1 kg
€ 11,50
€ 19,00
Varianten: Edamame in pure chocolade 1 kg
€ 11,50
€ 10,50
€ 19,00

Direct beschikbaar, levertijd 3-5 dagen

THT: 01.01.2023

Koop nu: Edamame in pure chocolade 1 kg

Stel je voor dat je geluk zou kunnen eten. Zou dat niet briljant zijn? Hou je vast, want dat is precies mogelijk!

De edamame-boon is voor velen een populaire snack, die geroosterd of gewoon, gepeld wordt gegeten. Vertaald, betekent edamame zoveel als "boon op een tak". Hij wordt ook wel de "geluksboon" genoemd. Omdat chocolade voor velen ook puur geluk betekent, krijg je een dubbele portie geluk met onze knapperige, nootachtige edamame boontjes gewikkeld in heerlijke pure chocolade. En dat alles in de praktische 1 kg voordeelverpakking. Dus: koop nu Edamame en verzeker je van de extra portie geluk!

De smaak te pakken krijgen

In Japan is de wonderboon met zijn onmiskenbare smaak al lang bekend en geliefd. De smaak wordt vaak omschreven als licht nootachtig en lichtzoet. In combinatie met fijne pure chocolade is het resultaat een smaakervaring van een klasse apart. Als je meer van zout houdt, probeer dan onze geroosterde en gezouten edamame bonen of de knapperige bonen-erwtenmix.

Eat, sleep, snack, repeat

Onze edamamebonen met chocolade zijn perfect als snack voor gezellige tv-avonden, op kantoor of gewoon voor tussendoor als je trek hebt. Waarom verruil jij de zak chips niet wat vaker voor een schaal heerlijke edamame met chocolade? Want ze zien er niet alleen goed uit, ze smaken minstens zo lekker. Laat je overtuigen door de zoete wonderbol: koop nu edamame met chocolade!



Gemiddelde waarde per 100 g
Voedingswaarde (in kj/kcal) 1875 /  448
Vetten 20 g
waarvan verzadigde vetzuren 7 g
Koolhydraten 32 g
waarvan suikers 17 g
Voedingsvezels 11 g
Proteïne 30 g
Zout 0 g
Productnummer: BOHNE_017
Herkomst China (Edamame)
Herkomst (verwerking) Nederland
Inhoud: 1 kg
Fabrikant KoRo
EAN/GTIN 4260654780710
Gegevens Specificatie
Allergie-informatie Uitleg sporenindicatie
Levering Levertijd buiten Duitsland
Bedrijf KoRo Handels GmbH
Hauptstraße 26, 10827 Berlin
Bewaaradvies Bewaren op een koele, droge plaats uit de buurt van licht
Ingrediënten 63 % EDAMEBONEN (SOJA), 34 % pure chocolade (cacaomassa, suiker, cacaoboter, BOTERSCHROOM, emulgator: SOJAALECITHINE; natuurlijk vanille-aroma), zout, glansmiddel: glucosesiroop, schellak, kokosolie. Cacao: minimaal 50%
Kruisbesmetting Kan sporen bevatten van GLUTEN, PINDA'S, SESAM, AMANDELEN, HAZELNOTEN, WALNOTEN, CASHEWNOTEN, PECANNOTEN, PARANOTEN, PISTACHENOTEN en MACADAMIANOTEN.
THT 01.01.2023
Verkoop beschrijving Edamame bonen omhuld met pure chocolade
Pers & wederverkopers Zakelijke foto's downloaden
Vragen & antwoorden: Edamame in pure chocolade 1 kg
Bovenal is een evenwichtige en gezonde voeding gezond. Met 18 g eiwit per 100 g zijn de kleine bonen ook een geweldige bron van eiwitten. Ook het hoge vezelgehalte van 9,5 g is opmerkelijk.
Als tussendoortje op kantoor, als topping in je muesli of als alternatief voor conventionele snacks: de geluksboon in een chocoladelaagje is een revolutie op snackgebied. In Duitsland vind je gewone edamame meestal bevroren met de dop of al gepeld. De bereiding is zeer eenvoudig: de bonen worden met de dop in gezouten water gekookt tot ze knapperig zijn en vervolgens bestrooid met grof zeezout. De schelp wordt niet opgegeten. In onze winkel vindt u ook heerlijke geroosterde en gezouten edamame bonen, die heerlijk zijn als snack of als topping op salades.
In principe zien wij geen enkel probleem in het eten van edamame tijdens de zwangerschap, zolang het met mate wordt geconsumeerd. Het is het beste om er nog eens met uw arts over te praten om helemaal zeker te zijn.
Edamame zijn onrijpe geoogste groene sojabonen die oorspronkelijk uit Japan komen. De plant wordt ongeveer een meter hoog. Het duurt ongeveer 2-3 maanden voordat de kleine erwten kunnen worden geoogst. De letterlijke betekenis van edamame (uitspraak: ee-da-maa-me) is trouwens "boon op een tak". Het klinkt niet zo sexy, daarom noemen we het een "geluksboon".
De edamame bonen hebben een licht nootachtige, milde smaak. We voegen een heerlijke zoetheid toe door de bonen in een laagje chocolade te wikkelen. Probeer het maar eens.

Varieties & Origin

Green shell

Deze variëteit is een vroege en bijzonder grote sojaboon. Het heeft een heldere kleur en een volle smaak en weegt gemiddeld 1,5 g per graan.

Teelt per land in ton
Land Ton
Brasilien 125887
USA 123664
Argentinien 37787926
China 14193621
Indien 13786001
Paraguay 11045971
Kanada 7266600
Ukraine 4460770
Russland 4026850
Bolivien 2942131
Republik Südafrika 1540001
Uruguay 1334000
Italien 1138993

Edamabonen komen oorspronkelijk uit Japan en worden vertaald als "boon op een tak". De sojabonen worden geoogst als ze nog licht onrijp zijn en samen met de peul gekookt. Echter, alleen de groene bonen worden dan gegeten, niet hun vruchtwand. Exacte cijfers over de wereldwijde productie van edamame bonen zijn niet bekend. Daarom kunt u de wereldwijde teelt van sojabonen op de kaart zien, die ook andere variëteiten omvat.

Productie

Prijsontwikkeling "Edamame in pure chocolade 1 kg"

Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld

Alle informatie zonder garantie!

4.8/5

43 Reviews


81%
19%
0%
0%
0%
Sarah J.  | 21.05.2022

MUSTHAVE !!

Deze stukken zijn gewoon geweldig!!! Elke keer als ik door de keuken loop, moet ik in deze tas grijpen. Niet te zoet en ik hou echt van de smaak van de edamame boon.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Xi H.  | 18.05.2022

Attentie: gevaar voor verslaving ;)!

Knapperig van binnen en een vleugje zoet van buiten. De combinatie (edamame met pure chocolade) maakte ons aanvankelijk nieuwsgierig om ze te proberen, nu heeft de lekkernij alle verwachtingen overtroffen. Ik zou de producten altijd weer kopen. Attentie: gevaar voor verslaving ;)!

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 15.04.2022

Lekker tussendoortje

De combinatie van de bonen en de pure chocolade is erg lekker. Je snackt niet te veel, maar je zoetekauw is tevreden. Een lekkere snack voor tussendoor.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 26.02.2022

Lekker.

Lekker.

1 Persoon (personen) vond (vonden) deze informatie nuttig
Anoniem  | 10.02.2022

-

-

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 01.02.2022

-

-

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 29.01.2022

Respectabele chocolade vervanger

Een koele snack voor voedsel hunkeren. Het werkt goed. Je moet er in het begin gewoon een beetje in komen - het zijn tenslotte bonen en geen pure chocolade😅.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 28.01.2022

Plantaardige eiwitbronnen

Ze zijn mega lekker en ook nog eens een goede bron van eiwitten.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 25.01.2022

Verslavend

Absoluut verslavend! Als u de edamame uit koro gezouten kent, kunt u zich voorstellen hoe knapperig ze zijn en dan versierd met chocolade.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 01.01.2022

Erg lekker

Erg lekker

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig

Klanten kochten ook