🔥 Let op: bij temperaturen boven 25°C kunnen onze chocoladeproducten smelten🔥

Extra grote rozijnen | 1 kg

€ 6,75*

Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten

  • Sappig-zoete "Jumbo" druiven
  • 1 kg voorraadverpakking
  • Bron van voedingsvezels (5,2 /100 g)
  • Als tussendoortje, in muesli, salade, couscous, brood of cake
  • Geen toegevoegde suiker** bevat van nature suiker
Hoeveelheid: Extra grote rozijnen | 1 kg
€ 6,75
€ 59,00

Direct beschikbaar, levertijd 3-5 dagen

THT: 12.08.2023

Koop nu: Extra grote rozijnen | 1 kg

Sommigen zijn er gek op, anderen - onbegrijpelijk - hebben er een absolute hekel aan. Wij horen zeker bij het rozijn liefhebbersteam! Voor ons horen ze thuis in trail mix, diverse muesli's en kerststollen. Dit is vooral te danken aan hun heerlijke zoetheid en de lichte honingsmaak. Als je je afvraagt wat de verschillen zijn tussen druiven, rozijnen, sultana's en krenten (ja, er zijn verschillen), lees dan zeker verder en voeg de Jumbo druiven zonder toegevoegde suiker nu toe aan je winkelmandje om voorzien te zijn van een superlekker tussendoortje in de handige 1 kg grootverpakking. Koop nu sappige jumbo sultana's! 

Sultana's vs. rozijnen vs. krenten - wat is het verschil?

Je hebt waarschijnlijk alle drie de termen minstens één keer gehoord. Maar wat is wat en waarin verschillen de gedroogde bessen? Zowel sultana's als druiven behoren tot de groep van de rozijnen. Rozijn is de algemene verzamelnaam voor gedroogde druiven. Er zijn zowel lichte als donkere krenten en rozijnen, waarbij de kleur niets zegt over de versheid van de vrucht. De meeste sultanarozijnen worden geproduceerd in de VS, Australië, Iran en Turkije: waar het lekker warm is. De Sultana is de belangrijkste druif, want hij heeft een dunne schil, geen pitten en smaakt bijzonder zoet. Hun grootte en volheid maken ze ook zo populair. Als rozijnen vóór het drogen in een beetje olie worden gedoopt, ontstaan sappig-zoete sultana's. Krenten worden overigens gemaakt van kleine, zwartpaarse druiven die meestal uit Griekenland komen, vaak in de buurt van Korinthe. Als je meer wilt weten over de kleine vruchtjes, kan je meer spannende feiten vinden in onze blogpost over druiven en sultanarozijnen.


Jumbo druiven online kopen zonder toegevoegde suiker

Het waren niet alleen de Romeinen die in het verleden graag druiven aten. Dat doen we ook nog steeds, maar we zijn vooral dol op de gedroogde variant. Het drogen bewaart de druiven en brengt hun zoetheid nog beter naar voren. Om te voorkomen dat ze aan elkaar kleven, hebben we een beetje zonnebloemolie toegevoegd. Onze jumbo-druiven zijn van nature zoet en hebben geen toegevoegde suiker nodig. Net zoals KoRo ze gemaakt heeft, gaan ze rechtstreeks in de zak van 1 kg en wachten ze om met je mee te gaan. Rozijnenbroodjes, een heerlijke gistvlecht of cakes profiteren van de heerlijk zoete bessen en geven ook smaak aan hartige gerechten zoals curry's en couscoussalades. Koop nu de voorraadverpakking van 1 kg en voeg die speciale portie fruitige zoetheid toe aan je favoriete gerechten.

 

Gemiddelde waarde per 100 g
Voedingswaarde (in kj/kcal) 1313 /  314
Vetten 0.6 g
waarvan verzadigde vetzuren 0.2 g
Koolhydraten 68 g
waarvan suikers 67 g
Voedingsvezels 5.2 g
Proteïne 2.5 g
Zout 0.02 g
Productnummer: WEIN_001
Herkomst Chili
Inhoud: 1 kg
Fabrikant KoRo
EAN/GTIN 4260335831878
Gegevens Specificatie
Allergie-informatie Uitleg sporenindicatie
Levering Levertijd buiten Duitsland
Bedrijf KoRo Handels GmbH
Hauptstraße 26, 10827 Berlin
Bewaaradvies Bewaren op een koele, droge plaats uit de buurt van licht
Ingrediënten 99 % druiven, zonnebloemolie
Kruisbesmetting Kan sporen bevatten van GLUTEN, PINDA'S, SOJA, MELK (LACTOSE), NOTEN, SESAM en ZWAVEL DIOXIDE (SULFIET).
THT 12.08.2023
Verkoop beschrijving Gedroogde druiven
Pers & wederverkopers Zakelijke foto's downloaden
Vragen & antwoorden: Extra grote rozijnen | 1 kg
We weten niet eens waar we moeten beginnen! In het algemeen kunt u dezelfde recepten maken met sultanarozijnen en sultanarozijnen: Sultana broodjes, Rozijnenbroodjes, Muffins, Cakes, Koekjes Rozijnenbrood, Ontbijtkommetje, Kaiserschmarrn en natuurlijk een Rozijnenvlecht! Sultana's voelen zich ook thuis in hartige gerechten. Kruid uw curry ermee, voeg de zoete bessen toe aan rijst of couscous, of knabbel ze in een nootachtige trail mix met bite. We houden allemaal van rozijnen-kaneelbroodjes, maar wat dacht je van rozijnen-marsepeinbroodjes voor de verandering? U vindt de juiste marsepein zonder toegevoegde suiker om uw creaties te bakken hier, en de bijbehorende recepten in de Food Journal. Natuurlijk kunt u de sultanarozijnen ook toevoegen aan uw muesli en pap, ze gewoon eten of zelfs in chocolade wentelen. Naast de Premium Sultana's vindt u ook verschillende mixen die gekruid zijn met druiven: Caribbean Mix, Trail Mix "Nuts & Nibs" en natuurlijk de klassieke trail mix. Voor een kleine snack voor volwassenen raden wij de Grappa Druiven met melkchocolade aan. Probeer uw weg door ons assortiment en laat u verleiden door de verscheidenheid aan sultanarozijnen.
Onze jumbodruiven bevatten 334 calorieën, 80,5 g koolhydraten en 0,7 g eiwitten per 100 g. Ze scoren met 3,7 g voedingsvezels per 100 g. Bovenal is een evenwichtige en gezonde voeding gezond. U kunt de voedingswaardedeclaratie van onze producten altijd naast of onder het desbetreffende product in onze winkel vinden.
Wij hebben een vleugje zonnebloemolie - 0,4% om precies te zijn - aan onze druiven toegevoegd. Dit voorkomt of minimaliseert dat de afzonderlijke bessen aan elkaar kleven.
Vraag je je af of sultanarozijnen goed zijn voor je baby of peuter? In principe moet u toezicht houden op uw kinderen wanneer zij nog heel jong zijn en worden geconfronteerd met kleine hapjes zoals sultanarozijnen. Het beste is om bij uw arts na te vragen of uw baby oud genoeg is om ze te eten. Let wel dat gedroogde vruchten over het algemeen veel fructose bevatten en eerder als tussendoortje voor kinderen moeten worden beschouwd. Gedroogde vruchten zonder zwavel verdienen de voorkeur en u vindt er vele in onze winkel.
In normale hoeveelheden zouden onze druiven geen problemen mogen veroorzaken tijdens de zwangerschap en de borstvoeding. Het is echter altijd het beste om het aan uw arts te vragen als u het niet zeker weet.
Sultana's, druiven en sultanarozijnen worden door veel honden en katten niet goed verdragen en kunnen zelfs gevaarlijk zijn. Vraag uw dierenarts om meer informatie. Sultana's worden vaak aangetroffen in vogelvoer, omdat vogels gedroogde bessen meestal goed verdragen.
Alle druiven worden volgens dezelfde methode gedroogd: oogsten, ophangen of op zeildoeken leggen, schudden om de steeltjes los te maken, wachten. Het cruciale verschil is het zogenaamde dompelen. Als de druiven vóór het drogen met olie (in ons geval olijfolie) worden besproeid, lost de waslaag van de buitenste schil op en wordt de vrucht doorlaatbaar voor water. Dit verkort de droogtijd. Het resultaat: een mooi verschrompeld besje met een heerlijk zoete smaak!

Varieties & Origin

Sultana's

Sultana's worden verkregen uit de lichtgekleurde, pitloze druivensoort Sultana. Om ze te drogen, worden sultanarozijnen "gedoopt". Dit betekent dat ze worden besproeid met een mengsel van potas en olijfolie. Hierdoor komt hun buitenste schil los en wordt de binnenste schil doorlaatbaar voor water. De vruchten drogen binnen drie tot vijf dagen en behouden hun lichte kleur.

Teelt per land in ton
Land Ton
China 14842680
Italien 8201914
USA 7097723
Frankreich 6247034
Spanien 5934239
Türkei 4000000
Indien 2590000
Chile 2473588
Iran 2450021
Republik Südafrika 2008819
Australien 1772911
Argentinien 1758418

Exacte cijfers over de wereldwijde productie van de afzonderlijke variëteiten zijn moeilijk te vinden. Daarom kun je op de kaart de wereldwijde teelt van druiven zien. Natuurlijk zijn niet al deze druiven gedroogd, maar het geeft je een goed overzicht van waar druiven worden geteeld. Wereldwijd bedraagt de jaarlijkse productie van sultanarozijnen momenteel ongeveer 800.000 ton. Wist je dat door het drogen het watergehalte van de bessen tot ongeveer 18% daalt en het fructosegehalte tot ongeveer 33% stijgt?

Productie

Prijsontwikkeling "Extra grote rozijnen | 1 kg"

Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld

Alle informatie zonder garantie!

4.9/5

128 Reviews


93%
6%
1%
0%
0%
Karine A.  | 13.06.2022

Druiven van topkwaliteit

Goede maat, zachte en smakelijke sultana's. Het zakje met rits is een pluspunt, want het voorkomt dat de rozijnen uitdrogen.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
alexandra l.  | 09.06.2022

Een waar genot

Ik hou van deze jumbo druiven, ze zijn echt heerlijk. Ik doe ze in mijn yoghurt of müesli

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Nadine A.  | 09.06.2022

Aanbevolen

Ik hou helemaal niet van sultana's, maar wij vinden ze allemaal erg lekker.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Alexander H.  | 20.05.2022

Cool alternatief/aanvulling voor sultana's

Ze hebben een interessante smaak en zijn niet zo zoet als sultanarozijnen.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Lisa C.  | 14.05.2022

De beste sultana's

De beste sultana's die u ooit heeft geproefd en niet in gewone supermarkten kunt vinden

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Carina R.  | 12.04.2022

Heerlijke grote gedroogde vruchten

Grote sultana's, lekker om te snacken met noten of iets tussendoor!

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 21.02.2022

-

-

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 11.02.2022

Ik heb deze druiven nu al verschillende keren gezien.

Ik heb deze druiven nu al een paar keer gekocht en ik ben er blij mee. Ze zijn sappig en niet te zoet, een prima aanvulling op het dieet. Als snack tussen de maaltijden door of als ingrediënt in mijn dadel bommen. :)

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 11.02.2022

-

-

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 09.02.2022

Ze zijn super lekker, bestel ze altijd weer, en de prijs-kwaliteit verhouding is goed.

Zijn super lekker fruitig niet te zoet

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig

Klanten kochten ook