🎄 Dubbele kerstvreugde: 2 halen 1 betalen op alle adventskalenders met de code ADV2FOR1 en krijg de goedkoopste helemaal GRATIS! 🎄

Gedroogde ananasringen zonder toegevoegde suiker 1 kg

€ 20,50*

Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten

  • Zwavelvrij en zonder toegevoegde suikers*
  • Fijn zuur en delicaat zoet
  • Zachtjes gedroogd en heerlijk sappig
  • Handig portioneerbaar dankzij de ringvorm
  • Ideaal als tussendoortje
Varianten: Gedroogde ananasringen zonder toegevoegde suiker 1 kg
€ 20,50
€ 30,50
Kwaliteit: Gedroogde ananasringen zonder toegevoegde suiker 1 kg
€ 20,50
€ 37,50
Hoeveelheid: Gedroogde ananasringen zonder toegevoegde suiker 1 kg
€ 20,50
€ 5,75

Direct beschikbaar, levertijd 3-5 dagen

THT

Koop nu: Gedroogde ananasringen zonder toegevoegde suiker 1 kg

Ananas is zuur, brandt in de mond en is gewoon vervelend om te schillen? De eerste twee punten kunnen gemakkelijk worden weggewerkt door echt rijp fruit te gebruiken, en wij hebben het schillen voor je uit handen genomen. Je hoeft alleen nog maar de verpakking te openen en te genieten van de volle lading fruit. Dus waar wacht je nog op? Koop nu onze gedroogde ananas en bespaar jezelf het gedoe van het snijden van de ananas!  

De ananasplant

De ananas behoort tot de familie van de Bromeliaceae en komt oorspronkelijk uit Amerika. Tegenwoordig wordt hij in tropische streken over de hele wereld als fruitplant geteeld, niet in de laatste plaats vanwege de grote vraag. De ananas heeft een temperatuur van 24-30 graden Celsius nodig. Als de temperatuur lager is dan 20 graden, vertraagt de groei aanzienlijk. Tijdens de rijping van de vruchten kan een temperatuur van minder dan 21 graden Celsius al leiden tot rijpingsstoornissen, die zich manifesteren als bruine vlekken. Verder moet de luchtvochtigheid rond de 60 procent liggen. Je kan je dus waarschijnlijk wel voorstellen dat het kweken van je eigen ananas binnenshuis of zelfs buitenshuis moeilijk blijkt te zijn. Des te beter dat je thuis zonder problemen kan genieten van onze gedroogde ananasschijfjes uit Costa Rica. 

Recepten met ananas 

Gedroogde ananasringen zijn een ideale snack op het werk, voor of na het sporten, op school of op de universiteit - of gewoon tussendoor. Maar de gedroogde ringen kunnen niet alleen puur worden gegeten: ze zien er nog beter uit in muesli. In kleine stukjes gebroken vormen ze ook een geweldige basis voor tropische chocolaatjes of Bliss Balls! Voor onze heerlijke ananas-kokos Bliss Balls, heb je alleen nog kokosmeel, chips, olie, dadels en amandelen nodig. Meng alles samen met de ananasringen, rol er balletjes van en klaar zijn de traktaties. En het beste is: onze gedroogde ananasringen kunnen ook punten scoren in hartige gerechten zoals curry. Onze tip: week de ananas een nacht in water - dan wordt hij lekker zacht en smaakt hij nog beter in de curry. 

Het speciale aan onze gedroogde ananas

Onze ananassen worden perfect rijp geoogst en vervolgens voorzichtig gedroogd, zodat je het hele jaar door van onze heerlijke ananasringen kunt genieten. Ze hebben een hoog vezelgehalte (9,1 g/100 g), smaken heerlijk en dit alles ondanks - of juist dankzij - het feit dat ze geen toegevoegde suiker en geen zwavel bevatten. Overtuig jezelf en koop nu onze gedroogde ananasringen in de praktische zak van 1 kg!

Gemiddelde waarde per 100 g
Voedingswaarde (in kj/kcal) 1486 /  355
Vetten 0 g
waarvan verzadigde vetzuren 0 g
Koolhydraten 82 g
waarvan suikers 61 g
Voedingsvezels 9.1 g
Proteïne 2.3 g
Zout 0 g
Productnummer: ANA_002
Herkomst Costa Rica
Inhoud: 1 kg
Fabrikant KoRo
EAN/GTIN 4260335833261
Gegevens Specificatie
Gegevens Specificatie
Allergie-informatie Uitleg sporenindicatie
Levering Levertijd buiten Duitsland
Bedrijf KoRo Handels GmbH
Hauptstraße 26, 10827 Berlin
Bewaaradvies Koel, droog, en donker bewaren
Ingrediënten 100% Ananas
Kruisbesmetting Kan sporen bevatten van GLUTEN, PINDA'S, SOJA, MELK (LACTOSE), andere NOTEN, SESAM, en ZWAVELDIOXIDE (SULFIET).
THT 01.02.2024
Verkoop beschrijving Gedroogde ananasringen onbehandeld en in stukjes gesneden
Pers & wederverkopers Zakelijke foto's downloaden
Vragen & antwoorden: Gedroogde ananasringen zonder toegevoegde suiker 1 kg
Geen zoekresultaten gevonden.
Onze ananasringen zijn ongezoet en zwavelvrij. Ze smaken fruitig en aromatisch, net als ananas. Ze kunnen puur worden gegeten, in chocolade worden gedoopt of tot repen worden verwerkt. Maar de gele tot lichtbruine ringen doen het ook uitstekend in hartige gerechten uit de Indische of Aziatische keuken.
Als je viervoeter een paar gedroogde ananasringen heeft gestolen, is dat geen probleem. Veel mensen geven hun honden zelfs expres gedroogd fruit. In vergelijking met vele andere fabrikanten hebben de onze het voordeel dat zij geen extra suiker bevatten. Toch moet u nadenken over het juiste hondenvoer. U bent van harte welkom om een kijkje te nemen in ons hondenvoer assortiment.
Ananassen zijn het hele jaar door in de supermarkten verkrijgbaar, omdat ze bijna altijd in Duitsland worden ingevoerd. Het hoofdseizoen voor ananas in de winkel loopt echter van ongeveer maart tot juli. In de andere maanden smaakt hij misschien niet zo aromatisch en fruitig - gelukkig wordt onze ananas rijp geoogst en kan hij dankzij het droogproces het hele jaar door worden gegeten.
Dacht je dat je alleen jam kon maken met vers fruit? Je had het mis, want jam maken is ook geen probleem met gedroogd fruit. De gemakkelijkste manier om dit te doen is onze gedroogde ananassen een nacht in voldoende water te laten weken - op die manier worden ze lekker zacht en kunnen ze 's morgens gemakkelijk gepureerd worden. Zoals u ons kent, hebben wij ook instructies over hoe u zelf ananasjam kunt maken.
Ja, onze gedroogde ananasringen zijn veganistisch. Ze zijn uitsluitend gemaakt van ananas en bevatten geen dierlijke ingrediënten.
De ananas (Ananas comosus of Ananas sativus) behoort tot de familie van de bromelia's en komt oorspronkelijk uit Amerika. Tegenwoordig wordt hij in tropische gebieden over de hele wereld geteeld en groeit hij terrestrisch uit de grond. Ons weetje van de dag: Heb je je ooit afgevraagd wat het meervoud van ananas is? Wij ook en daarom hebben we wat onderzoek voor je gedaan. En we hebben goed nieuws: Zowel "de ananas" als "de ananas" is de correcte meervoudsvorm van de tropische vrucht.
Ananas is van nature glutenvrij. Tijdens het afvulproces kan echter kruisbesmetting met gluten optreden, aangezien onze afvuller ook levensmiddelen verwerkt die gluten bevatten. Daarom omschrijven wij onze gedroogde ananasringen niet als glutenvrij.
100 g van onze gedroogde ananas bevat 355 kcal. De exacte voedingswaarden vindt u naast of onder de productbeschrijving of verpakking.
Bovenal is een evenwichtige en gezonde voeding gezond. Onze gedroogde ananasschijfjes scoren echter punten met hun hoog vezelgehalte (9,1 g/100 g) en bekoren uw smaakpapillen.
Ananas mag tijdens de zwangerschap slechts met mate worden gegeten. Overleg daarom met uw arts of u onze gedroogde ananas tijdens de zwangerschap mag eten.
Nee, dat kun je beter niet doen. Door de condens wordt de ananas na het ontdooien zacht en zal hij snel gaan schimmelen. Maar omdat we de ananas hebben gedroogd, hoeft u hem niet in te vriezen - hij is toch nog lang houdbaar.
Gewichtsverlies bereik je vooral door een tekort aan calorieën. Gedroogde ananasringen zijn, net als de meeste gedroogde vruchten, niet bepaald caloriearm. Toch hoef je gedroogde ananas niet uit je keuken te bannen als je op dieet bent. Ze zijn rijk aan voedingsvezels (9,1 g/100 g).
Gedroogde ananasringen zonder toegevoegde suiker 1 kg - geschikte blogberichten
🗓 01-02-2021 👌 Gewoon

Prijsaanpassing: KoRo-producten worden gemiddeld 5% goedkoper

Wij wijzigen de prijzen voor de meeste van onze producten opnieuw. Gemiddeld met -0,54% - het wordt dus goedkoper! Wat er in detail is veranderd en inzicht in de technische en zakelijke achtergrond wordt in dit artikel toegelicht.

👤 Biggy Le

🗓 13-02-2020 👌 Gewoon

Prijswijziging bij KoRo - wat schuilt er achter?

We are changing our prices! Read a detailed explanation below, find out what is behind these changes and what it means for you.

👤 Piran Asci

🗓 03-08-2019 🕒 10 Notulen 👌 Gewoon

Ananas-kokosnoot Bliss Balls

Bliss Balls - de kleine traktaties voor onderweg. Vandaag met de geweldige combinatie van ananas en kokosnoot.

👤 Laura Wittmann

🗓 09-11-2018 🕒 35 Notulen 👌 Gewoon

Fruitige quinoa pap met gedroogd fruit en kokosmelk

Quinoa is niet alleen heerlijk voor kleurrijke groenteschalen, maar ook perfect voor het ontbijt. Gemengd met kokosmelk, drakenfruitsap en gedroogd fruit, heeft het zelfs een beetje Caribische flair. Het recept wordt een geweldige veganistische optie zonder honing. Geniet ervan!

👤 Anna-Lena Jacques

🗓 01-11-2018 👌 Gewoon

Hoe bewaar je de vitaminen in je fruit en groenten?

Groenten en fruit zijn ideaal om vitaminen op te doen. Maar wist je dat hun vitaminegehalte aanzienlijk kan dalen, afhankelijk van verschillende factoren? In dit artikel geven wij u enkele tips over hoe u dit kunt vermijden.

👤 Juliane Vogel

🗓 17-08-2018 🕒 10 Notulen 👌 Gewoon

Piña Raw Lada - tropische muesli

Piña Raw Lada, de perfecte muesli voor een tropische smaakervaring!

👤 Sara Bakane

Variëteiten & Oorsprong

Gedroogde ananasstukjes

de gedroogde ananasstukjes smaken fruitig en zoet. Ze voegen een fruitige en milde zoetheid toe aan je muesli of yoghurt. Gevriesdroogde ananasstukjes

Teelt per land in ton
Land Ton
Costa Rica 3400000
Philippinen 2700000
Brasilien 2600000
Thailand 2100000
Indonesien 1800000
Indien 1700000
Nigeria 1600000
China 1600000
Mexiko 1000000
Kolumbien 900000
Ghana 700000
Vietnam 650000
Angola 600000
Peru 550000
Venezuela 500000

Wereldwijd werd in 2018 bijna 28 miljoen ton ananasfruit geoogst. De meeste van deze vruchten komen uit Midden- en Zuid-Amerika en Azië, maar worden ook geteeld in andere landen met een voldoende warm klimaat. In totaal is in 2018 dus meer dan 1 000 000 hectare met ananas beplant. In de meeste gevallen wordt ananas in monocultuur geteeld en duurt het, afhankelijk van het klimaat, 1 tot 1,5 jaar om te oogsten.

Prijsontwikkeling

Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld

Alle informatie zonder garantie!

Verkoopcijfers

Dit is hoe vaak het product is gekocht sinds de release

Alle informatie zonder garantie!

4.9/5

334 Reviews


93%
6%
0%
0%
0%
Marita F.  | 30.11.2022

Heerlijk om te eten

Zeer goed, niet zoet. Prijs prestatie goed

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Tobias R.  | 21.10.2022

Heerlijk, mijn keuze in plaats van chocolade of andere zoetigheden.

Heerlijk, mijn keuze in plaats van chocolade of andere zoetigheden.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
LUCIE Geoffray C.  | 09.10.2022

Topkwaliteit

Zeer goede kwaliteit van de ananas

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Christopher E.  | 01.10.2022

De pure zoetheid van het fruit, zonder onnodige toegevoegde suiker.

Intens van smaak en volledig natuurlijk. De plakjes plakken vrij sterk aan elkaar en zijn enigszins taai, maar dat is volkomen normaal voor dit product. Dit doet geen afbreuk aan de beoordeling.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
ISABELLE S.  | 29.09.2022

het is erg lekker

gedroogde ananassen zijn heerlijk

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Kelly P.  | 28.09.2022

Een product dat aan mijn verwachtingen voldoet

Goed product, zeer goed bewaard en goed gepresenteerd. Ik zou dit product zonder aarzeling aanbevelen.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Bianca D.  | 28.09.2022

Altijd lekker.

Ik hou van de consistentie en de smaak

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Carmen H.  | 28.09.2022

Erg lekker.

Erg lekker. Een beetje te zoet voor mij... maar ik vind ze nog steeds lekkerder dan de gedroogde ananasstukjes.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
ARANCHA G.  | 27.09.2022

Snack ideaal

Een beetje hard naar mijn smaak, maar uitstekende smaak.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Caterina M.  | 04.09.2022

Een echte aanrader!

Ruikt heerlijk naar rijpe en zoete ananas.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig

Bestelling gratis thuisbezorgd? 🤑

Voeg een net gelanceerd product toe aan je mandje en ontvang je hele bestelling gratis thuis! Iets nieuws proberen + gratis verzending = win win!

Klanten kochten ook