🔥 Let op: bij temperaturen boven 25°C kunnen onze chocoladeproducten smelten🔥

Gedroogde ananasringen zonder toegevoegde suiker 1 kg

€ 20,50*

Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten

  • Zwavelvrij en zonder toegevoegde suikers*
  • Fijn zuur en delicaat zoet
  • Zachtjes gedroogd en heerlijk sappig
  • Handig portioneerbaar dankzij de ringvorm
  • Ideaal als tussendoortje
Kwaliteit: Gedroogde ananasringen zonder toegevoegde suiker 1 kg
€ 20,50
€ 37,50
Hoeveelheid: Gedroogde ananasringen zonder toegevoegde suiker 1 kg
€ 20,50
€ 5,75
Varianten: Gedroogde ananasringen zonder toegevoegde suiker 1 kg
€ 20,50
€ 30,50

Direct beschikbaar, levertijd 3-5 dagen

THT: 30.08.2023

Koop nu: Gedroogde ananasringen zonder toegevoegde suiker 1 kg

Ananas is zuur, brandt in de mond en is gewoon vervelend om te schillen? De eerste twee punten kunnen gemakkelijk worden weggewerkt door echt rijp fruit te gebruiken, en wij hebben het schillen voor je uit handen genomen. Je hoeft alleen nog maar de verpakking te openen en te genieten van de volle lading fruit. Dus waar wacht je nog op? Koop nu onze gedroogde ananas en bespaar jezelf het gedoe van het snijden van de ananas!  

De ananasplant

De ananas behoort tot de familie van de Bromeliaceae en komt oorspronkelijk uit Amerika. Tegenwoordig wordt hij in tropische streken over de hele wereld als fruitplant geteeld, niet in de laatste plaats vanwege de grote vraag. De ananas heeft een temperatuur van 24-30 graden Celsius nodig. Als de temperatuur lager is dan 20 graden, vertraagt de groei aanzienlijk. Tijdens de rijping van de vruchten kan een temperatuur van minder dan 21 graden Celsius al leiden tot rijpingsstoornissen, die zich manifesteren als bruine vlekken. Verder moet de luchtvochtigheid rond de 60 procent liggen. Je kan je dus waarschijnlijk wel voorstellen dat het kweken van je eigen ananas binnenshuis of zelfs buitenshuis moeilijk blijkt te zijn. Des te beter dat je thuis zonder problemen kan genieten van onze gedroogde ananasschijfjes uit Costa Rica. 

Recepten met ananas 

Gedroogde ananasringen zijn een ideale snack op het werk, voor of na het sporten, op school of op de universiteit - of gewoon tussendoor. Maar de gedroogde ringen kunnen niet alleen puur worden gegeten: ze zien er nog beter uit in muesli. In kleine stukjes gebroken vormen ze ook een geweldige basis voor tropische chocolaatjes of Bliss Balls! Voor onze heerlijke ananas-kokos Bliss Balls, heb je alleen nog kokosmeel, chips, olie, dadels en amandelen nodig. Meng alles samen met de ananasringen, rol er balletjes van en klaar zijn de traktaties. En het beste is: onze gedroogde ananasringen kunnen ook punten scoren in hartige gerechten zoals curry. Onze tip: week de ananas een nacht in water - dan wordt hij lekker zacht en smaakt hij nog beter in de curry. 

Het speciale aan onze gedroogde ananas

Onze ananassen worden perfect rijp geoogst en vervolgens voorzichtig gedroogd, zodat je het hele jaar door van onze heerlijke ananasringen kunt genieten. Ze hebben een hoog vezelgehalte (9,1 g/100 g), smaken heerlijk en dit alles ondanks - of juist dankzij - het feit dat ze geen toegevoegde suiker en geen zwavel bevatten. Overtuig jezelf en koop nu onze gedroogde ananasringen in de praktische zak van 1 kg!

Gemiddelde waarde per 100 g
Voedingswaarde (in kj/kcal) 1486 /  355
Vetten 0 g
waarvan verzadigde vetzuren 0 g
Koolhydraten 82 g
waarvan suikers 61 g
Voedingsvezels 9.1 g
Proteïne 2.3 g
Zout 0 g
Productnummer: ANA_002
Herkomst Costa Rica
Inhoud: 1 kg
Fabrikant KoRo
EAN/GTIN 4260335833261
Gegevens Specificatie
Allergie-informatie Uitleg sporenindicatie
Levering Levertijd buiten Duitsland
Bedrijf KoRo Handels GmbH
Hauptstraße 26, 10827 Berlin
Bewaaradvies Koel, droog, en donker bewaren
Ingrediënten 100% Ananas
Kruisbesmetting Kan sporen bevatten van GLUTEN, PINDA'S, SOJA, MELK (LACTOSE), andere NOTEN, SESAM, en ZWAVELDIOXIDE (SULFIET).
THT 30.08.2023
Verkoop beschrijving Gedroogde ananasringen onbehandeld en in stukjes gesneden
Pers & wederverkopers Zakelijke foto's downloaden
Vragen & antwoorden: Gedroogde ananasringen zonder toegevoegde suiker 1 kg
Onze ananasringen zijn ongezoet en zwavelvrij. Ze smaken fruitig en aromatisch, net als ananas. Ze kunnen puur worden gegeten, in chocolade worden gedoopt of tot repen worden verwerkt. Maar de gele tot lichtbruine ringen doen het ook uitstekend in hartige gerechten uit de Indische of Aziatische keuken.
Als je viervoeter een paar gedroogde ananasringen heeft gestolen, is dat geen probleem. Veel mensen geven hun honden zelfs expres gedroogd fruit. In vergelijking met vele andere fabrikanten hebben de onze het voordeel dat zij geen extra suiker bevatten. Toch moet u nadenken over het juiste hondenvoer. U bent van harte welkom om een kijkje te nemen in ons hondenvoer assortiment.
Ananassen zijn het hele jaar door in de supermarkten verkrijgbaar, omdat ze bijna altijd in Duitsland worden ingevoerd. Het hoofdseizoen voor ananas in de winkel loopt echter van ongeveer maart tot juli. In de andere maanden smaakt hij misschien niet zo aromatisch en fruitig - gelukkig wordt onze ananas rijp geoogst en kan hij dankzij het droogproces het hele jaar door worden gegeten.
Dacht je dat je alleen jam kon maken met vers fruit? Je had het mis, want jam maken is ook geen probleem met gedroogd fruit. De gemakkelijkste manier om dit te doen is onze gedroogde ananassen een nacht in voldoende water te laten weken - op die manier worden ze lekker zacht en kunnen ze 's morgens gemakkelijk gepureerd worden. Zoals u ons kent, hebben wij ook instructies over hoe u zelf ananasjam kunt maken.
Ja, onze gedroogde ananasringen zijn veganistisch. Ze zijn uitsluitend gemaakt van ananas en bevatten geen dierlijke ingrediënten.
De ananas (Ananas comosus of Ananas sativus) behoort tot de familie van de bromelia's en komt oorspronkelijk uit Amerika. Tegenwoordig wordt hij in tropische gebieden over de hele wereld geteeld en groeit hij terrestrisch uit de grond. Ons weetje van de dag: Heb je je ooit afgevraagd wat het meervoud van ananas is? Wij ook en daarom hebben we wat onderzoek voor je gedaan. En we hebben goed nieuws: Zowel "de ananas" als "de ananas" is de correcte meervoudsvorm van de tropische vrucht.
Ananas is van nature glutenvrij. Tijdens het afvulproces kan echter kruisbesmetting met gluten optreden, aangezien onze afvuller ook levensmiddelen verwerkt die gluten bevatten. Daarom omschrijven wij onze gedroogde ananasringen niet als glutenvrij.
100 g van onze gedroogde ananas bevat 355 kcal. De exacte voedingswaarden vindt u naast of onder de productbeschrijving of verpakking.
Bovenal is een evenwichtige en gezonde voeding gezond. Onze gedroogde ananasschijfjes scoren echter punten met hun hoog vezelgehalte (9,1 g/100 g) en bekoren uw smaakpapillen.
Ananas mag tijdens de zwangerschap slechts met mate worden gegeten. Overleg daarom met uw arts of u onze gedroogde ananas tijdens de zwangerschap mag eten.
Nee, dat kun je beter niet doen. Door de condens wordt de ananas na het ontdooien zacht en zal hij snel gaan schimmelen. Maar omdat we de ananas hebben gedroogd, hoeft u hem niet in te vriezen - hij is toch nog lang houdbaar.
Gewichtsverlies bereik je vooral door een tekort aan calorieën. Gedroogde ananasringen zijn, net als de meeste gedroogde vruchten, niet bepaald caloriearm. Toch hoef je gedroogde ananas niet uit je keuken te bannen als je op dieet bent. Ze zijn rijk aan voedingsvezels (9,1 g/100 g).

Variëteiten & Oorsprong

Gedroogde ananasstukjes

de gedroogde ananasstukjes smaken fruitig en zoet. Ze voegen een fruitige en milde zoetheid toe aan je muesli of yoghurt. Gevriesdroogde ananasstukjes

Teelt per land in ton
Land Ton
Costa Rica 3400000
Philippinen 2700000
Brasilien 2600000
Thailand 2100000
Indonesien 1800000
Indien 1700000
Nigeria 1600000
China 1600000
Mexiko 1000000
Kolumbien 900000
Ghana 700000
Vietnam 650000
Angola 600000
Peru 550000
Venezuela 500000

Wereldwijd werd in 2018 bijna 28 miljoen ton ananasfruit geoogst. De meeste van deze vruchten komen uit Midden- en Zuid-Amerika en Azië, maar worden ook geteeld in andere landen met een voldoende warm klimaat. In totaal is in 2018 dus meer dan 1 000 000 hectare met ananas beplant. In de meeste gevallen wordt ananas in monocultuur geteeld en duurt het, afhankelijk van het klimaat, 1 tot 1,5 jaar om te oogsten.

Productie

Prijsontwikkeling "Gedroogde ananasringen zonder toegevoegde suiker 1 kg"

Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld

Alle informatie zonder garantie!

4.9/5

319 Reviews


94%
6%
0%
0%
0%
Martina D.  | 06.07.2022

Gezond en lekker tussendoortje

Gekocht als tussendoortje om de maag beter te laten werken, waren de plakjes zeer smakelijk, zoet en lekker. Ik zal ze opnieuw kopen

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Jasmin H.  | 29.06.2022

Gewoon lekker en een geweldige fruitsnack

Top kwaliteit, goede prijs, geweldige smaak

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Barbara M.  | 28.06.2022

Erg lekker.

Super kwaliteit. Mega smaak.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Carole C.  | 21.06.2022

Megalecker!!!!

Heerlijk en sappig! Ik kan het echt aanraden!

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Enf.ª Ana V.  | 20.06.2022

Uitstekend.

Bestelling kwam super snel. Erg lekker. Uitstekende snack. Een beetje wrang.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Stephanie R.  | 07.06.2022

Heerlijk maar kleverig

De gedroogde ananas is erg lekker. Ik zal ze zeker weer bestellen. Helaas kleven ze aan elkaar, wat een beetje vervelend is bij het eten.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Andrea S.  | 23.05.2022

Mijn geliefde gummibeer vervanger!

Erg lekker! Ik heb de ananasringen al een paar keer gekocht en ik vind ze erg lekker. Soms zijn ze iets vochtiger, soms iets droger, maar altijd zeer fruitig en aangenaam zoet. Ik heb er gehad die nogal suikerachtig waren en bijna zonder smaak, maar deze zijn dat nooit geweest. Ze zijn mijn vervanger voor gummibeertjes en co. en ik vind ze een absoluut volwaardig zo. Ze zullen dus steeds opnieuw gekocht worden.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Gabriela B.  | 19.05.2022

Hoge verslavingsfactor

Heerlijk

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Fatma G.  | 13.05.2022

Echt lekker

Echt lekker, bestel altijd mango reepjes, wilde ook ananas proberen. Ananas is zelfs beter dan mango.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Lesław Z.  | 12.05.2022

Heerlijk. Ik zal zeker weer bestellen

Zoals altijd heerlijk zoet en past overal bij.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig

Klanten kochten ook