Grove bio sojasnippers 1 kg

€ 12,00*

Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten

  • Biologische kwaliteit
  • Hoog in vezels en proteïne
  • Veganistisch
  • Alternatief voor vlees
  • Uit Oostenrijk
Kwaliteit: Grove bio sojasnippers 1 kg
€ 11,50
€ 12,00
€ 11,50
Door het formulier in te dienen accepteer ik de algemene voorwaarden evenals de privacybeleid.

Koop nu: Grove bio sojasnippers 1 kg

Heb je trek in romige champignongehaktballetjes met rode kool en knoedels zoals oma ze vroeger maakte, maar heb je geen zin in vlees? Kijk dan uit, want nadat we JE al een veganistisch alternatief voor gehakt hebben gepresenteerd voor heerlijke bolognese en vurige chili met onze fijne biologische sojakoteletten, komt hier je ticket voor vleesloos maar nostalgisch soulfood. Onze grove biologische sojakoteletten zijn gemaakt van 100% soja en door hun grootte en vorm zijn ze perfect voor gezellige zondagse diners, knapperige groentepannen en heerlijke ovencreaties. Koop nu ons grove biologische sojagehakt!

Gebruik veganistische sojasnippers

De weg van de verpakking naar het bord: Om de sojakorrels te bereiden, laat je ze gewoon een tiental minuten weken in gekookte biologische groentebouillon of biologische groentebouillon zonder zout en laat je ze opzwellen. Giet het overtollige vocht af en dan heb je allerlei culinaire mogelijkheden - marineren, paneren of je favoriete groenten ermee vullen en in de oven zetten? Gesauteerd en geserveerd met witte biologische basmatirijst, kun je de koteletten ook overgieten met onze fijne tomatensaus met aubergine. Of hou je meer van arrabiata? 

Grove bio sojaschijfjes kopen

Onze grove biologische sojabrokken liggen op ieders lippen. Binnenkort de jouwe ook? Daarvan zijn wij overtuigd, want de snelle en eenvoudige bereiding van onze geraffineerde gekruide gehakte soja maakt het geschikt voor een snelle maaltijd na het werk, maar ook voor een speciale gelegenheid. Ze zijn ook rijk aan eiwitten en hebben een hoog vezelgehalte. We maken je gelukkig zonder vlees. Ons grof biologisch sojameel - nu bestellen!

Gemiddelde waarde per 100 g
Voedingswaarde (in kj/kcal) 1497 /  356
Vetten 8 g
waarvan verzadigde vetzuren 1.6 g
Koolhydraten 14 g
waarvan suikers 6.2 g
Voedingsvezels 15 g
Proteïne 50 g
Zout 0.02 g
Productnummer: SOJA_002
Herkomst Oostenrijk
Biologische herkomst EU landbouw
Inhoud: 1 kg
Fabrikant KoRo
EAN/GTIN 4260335838730
Gegevens Specificatie
Biologische controleorganisatie& Biologische oorsprong
EU Bio
PL-EKO-07
Allergie-informatie Uitleg sporenindicatie
Levering Levertijd buiten Duitsland
Bedrijf KoRo Handels GmbH
Hauptstraße 26, 10827 Berlin
Bewaaradvies Koel en droog bewaren
Ingrediënten 100 % SOJA* *van biologische landbouw
Kruisbesmetting Kan sporen bevatten van GLUTEN, SESAM, AMANDELEN, HAZELNOTEN, WALNOTEN, CASHEWNOTEN en PISTACHENOTEN
THT 31.03.2024
Verkoop beschrijving Bio sojakorrels
Etikettenhinweis Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor de juiste informatie.
Pers & wederverkopers Zakelijke foto's downloaden
Vragen & antwoorden: Grove bio sojasnippers 1 kg
Geen zoekresultaten gevonden.

Für unsere Bio Sojaschnetzel können wir eine Kreuzkontamination mit Gluten nicht ausschließen. Personen mit Zöliakie oder einer starken Glutenunverträglichkeit raten wir daher vom Verzehr ab.

Das kommt natürlich ganz auf die Person und ihren Hunger an. Wir empfehlen jedoch für 4 Personen 100 g Schnetzel einzurechnen, wenn es eine sättigende Beilage wie z. B. Nudeln oder Reis und Gemüse dazu gibt.

Voor onze grofgemalen soja worden sojabonen van Oostenrijkse biologische teelt gemalen en vervolgens geperst. Tijdens dit proces wordt het sojameel gescheiden van de sojaolie. Vervolgens wordt de massa met behulp van een extruder in de gewenste vorm gebracht. Na een droogproces wordt de sojapulp uiteindelijk verpakt.

Gib die gewünschte Menge Geschnetzeltes in ausreichend Gemüsebrühe oder heißes, gewürztes Wasser und lass die Schnetzel einweichen und aufquellen. Als Faustregel kannst Du Dir hierfür 100 g Geschnetzeltes auf 200–300  ml Flüssigkeit merken. Anschließend ist das Sojagranulat verzehrfertig und Du kannst es ganz nach Deinem Geschmack würzen und weiterverarbeiten.

Bei einer Temperatur zwischen zehn und 25 °C ist das Sojagranulat ungeöffnet ab der Produktion mindestens 18 Monate haltbar.

Unsere Bio Sojaschnetzel haben einen hohen Ballaststoffgehalt und sind proteinreich. Sie sind schnell und einfach zuzubereiten und lassen sich vielseitig weiterverarbeiten. Daher sind sie eine hervorragende vegane Alternative zu Fleisch. Die Größe des Sojagranulats erinnert an Geschnetzeltes, weshalb es sich besonders gut für frische Gemüsepfannen, cremige Currys oder Sahnesoßen eignet.

Grove bio sojasnippers 1 kg
Bio fijngesneden soja 1 kg
Erwten eiwit snippers 600 g
Biologische Soja Medaillons 500 g
Reviews
Prijs € 12,00* € 11,50* € 11,00* € 11,50*
Artikelnummer SOJA_002 SOJA_001 ERBSE_001 SOJA_018
Inhoud 1 kilogram 1 kilogram 0,6 kilogram 0,5 kilogram
Basisprijs € 12,00* / 1 kilogram € 11,50* / 1 kilogram € 18,33* / 1 kilogram € 23,00* / 1 kilogram
Allergene Kan sporen bevatten van GLUTEN, SESAM, AMANDELEN, HAZELNOTEN, WALNOTEN, CASHEWNOTEN en PISTACHENOTEN Kan sporen bevatten van GLUTEN, SESAM, AMANDELEN, HAZELNOTEN, WALNOTEN, CASHEWNOTEN en PISTACHENOTEN. Kan sporen bevatten van GLUTEN, SOJA, NOTEN en SESAM. Kan sporen van GLUTEN, NOTEN en SESA bevatten
Zutaten 100 % SOJA* *van biologische landbouw 100 % SOJA* *van biologische landbouw 100 % Gele erwten 100 % getextureerd SOJA-meel* *van biologische landbouw
Energie (kcal) 356 356 362 354
Fett 8 7,5 6,3 6
Kohlenhydrate 14 14 10 15
Ballaststoffe 15 15 9,7 16
Eiweiß 50 50 61 52

Varieties & Origin

Sojakorrels

Deze kleine korrels op basis van soja zijn perfect voor een veganistische bolognese, omdat ze lijken op gehakt in grootte (3-5 mm) en, eenmaal geweekt, in textuur.

Teelt per land in ton
Land Ton
USA 119518490
Brasilien 114599168
Argentinien 54971626
China 13149485
Indien 10981000
Paraguay 10478000
Kanada 7716600
Ukraine 3899370
Russland 3621344
Bolivien 3018872

De vraag naar soja is de afgelopen 30 jaar wereldwijd toegenomen. In 2017 bedroeg de wereldoogst van soja 352 miljoen ton. De tien grootste producenten, onder leiding van de VS, produceerden samen 97% van de totale wereldoogst. Soja wordt ook in Duitsland geteeld, maar dan in kleine hoeveelheden.

Prijsontwikkeling

Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld

Alle informatie zonder garantie!

Das sagen andere über Grove bio sojasnippers 1 kg

4.8/5

112 Reviews


97
13
1
1
0

S

Sylvia Z.

15.01.2023

Geweldig product.

Zeer goed.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
S

Sandra A.

11.01.2023

Zeer lekker in de pastasaus, lasagna enz.

Uitstekende kwaliteit/prijsverhouding.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
G

Giulia V.

09.01.2023

Uitstekend!

Ik heb een fantastische soja stoofpot bereid met dit granulaat. Ik zal het zeker weer kopen, ik raad het aan.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
G

Giulia V.

09.01.2023

Uitstekend!

Ik heb een fantastische soja stoofpot bereid met dit granulaat. Ik zal het zeker weer kopen, ik raad het aan.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
A

Alexandra S.

20.12.2022

Top product

Super consistentie, zeer gemakkelijk te gebruiken

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
G

Giovanna D.

20.12.2022

Je bent geweldig, je producten zouden door de hele wereld gekocht moeten worden.

Alles kwam perfect verpakt bij me aan, hersluitbare verpakking. Ik zal weer bij u kopen. Je bent fantastisch ❤️

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
S

Sandra B.

12.12.2022

Erg lekker en makkelijk te maken

Gisteren hadden we een vegetarische curry met de ingrediënten van Koro en het biologische Doja gesneden vlees. Gewoon heerlijk. Het hoeft niet altijd vlees te zijn. Je krijgt de volle smaak en alle belangrijke voedingsstoffen.

1 Persoon (personen) vond (vonden) deze informatie nuttig
T

Tim L.

29.11.2022

Past in elke maaltijd, snel te maken en heerlijk!

Het gesneden vlees komt aan in een stevige en goede verpakking. Zelfs na verschillende keren openen en sluiten werkt de sluitstrip prima en zit hij goed vast.

Het gehakt zelf wordt geleverd in kleine stukjes, ongeveer ter grootte van een boon.
Het is zeer veelzijdig, zoals een warme topping op een salade, bij pasta of in diverse andere gerechten. Je kunt het in bijna alles stoppen.
Om het te bereiden is het het beste om het ongeveer 10 minuten in groentebouillon te laten weken. Dan gewoon sauteren met groenten en kruiden. Het heeft een lichte sojasmaak en is een beetje rubberachtig van consistentie.
Denk je echter aan gerechten als lasagne of bolognese, dan kun je beter voor het fijnere vlees gaan.
Zeer goed product!

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
L

Laurine H.

29.11.2022

Ouaw!

De plakken zijn groter dan ik dacht, maar het is nu nog beter!
Uitstekende vervanger voor vlees en zeer eiwitrijk!

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
A

Alexander Y.

09.11.2022

Zoals verwacht

Het was zoals verwacht. Niets meer aan!!!

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig

Bestelling gratis thuisbezorgd? 🤑

Voeg een net gelanceerd product toe aan je mandje en ontvang je hele bestelling gratis thuis! Iets nieuws proberen + gratis verzending = win win!

Klanten kochten ook