🎄 Dubbele kerstvreugde: 2 halen 1 betalen op alle adventskalenders met de code ADV2FOR1 en krijg de goedkoopste helemaal GRATIS! 🎄

Bio basmati rijst wit 5 kg

€ 18,00*

€ 3,60* per 1 kilogram

Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten

  • 100% biologisch
  • Zonder smaakstoffen, conserveringsmiddelen of kleurstoffen
  • Bijzonder aromatisch
  • Fijn notige smaak
  • Slechts 15 minuten kooktijd
Varianten: Bio basmati rijst wit 5 kg
€ 18,50
€ 18,00
Kwaliteit: Bio basmati rijst wit 5 kg
€ 18,00
€ 18,50
€ 18,00
€ 14,50
€ 23,00
€ 19,50

Direct beschikbaar, levertijd 3-5 dagen

Koop nu: Bio basmati rijst wit 5 kg

Haal het Oosten in huis met onze Basmati-rijst. In India en Pakistan is deze rijstvariëteit al lang een integraal onderdeel in de keuken. Basmati betekent "geur" in het Hindi. Het is een bijzonder aromatische, langkorrelige rijst, oorspronkelijk afkomstig uit Afghanistan. Basmatirijst heeft een nootachtig-aardse smaak, met een bloemengeur en kleeft niet. Hij wordt beschouwd als de meest verheven rijstvariëteit.

Onze twee Basmati-varianten, in bruin en wit, zijn geslaagd voor de KoRo-smaaktest. We hebben de beste rijst voor je geselecteerd en geproefd. Niet alleen de smaak overtuigt ons van de soorten, maar ook de gemakkelijke bediening. Super snel en gemakkelijk is de rijst in slechts 15 minuten te koken en het krijgt het een lichte, zachte consistentie. Bruine Basmati-rijst is natuurlijk, daarom ongeschild en niet gepolijst. Dat betekent dat alle belangrijke voedingsstoffen en vezels behouden blijven. Daarom is het een beetje zuurder dan witte Basmati-rijst.

De geurige rijst kan zoet of hartig worden gebruikt, als bijgerecht of in de hoofdrol - basmati-rijst is altijd een uitstekende keuze en een geweldig alternatief voor traditionele rijst. KoRo Tip: voor een extra smaak kick, kun je al kruiden toevoegen in het kookwater.

Gemiddelde waarde per 100 g
Voedingswaarde (in kj/kcal) 1504 /  354
Vetten 0 g
waarvan verzadigde vetzuren 0 g
Koolhydraten 80 g
waarvan suikers 0 g
Voedingsvezels 1 g
Proteïne 6.7 g
Zout 0.013 g
Productnummer: BAS_004
Herkomst India
Biologische herkomst Niet EU landbouw
Inhoud: 5 kg
Fabrikant KoRo
EAN/GTIN 4260335836613
Gegevens Specificatie
Biologische controleorganisatie& Biologische oorsprong
EU Bio
IT-BIO-007
Allergie-informatie Uitleg sporenindicatie
Levering Levertijd buiten Duitsland
Bedrijf KoRo Handels GmbH
Hauptstraße 26, 10827 Berlin
Bewaaradvies Koel en droog bewaren, beschermen tegen warmte
Ingrediënten 100% basmati rijst * *gecontrolleerd biologisch
Kruisbesmetting Bevat geen allergenen volgens de EU-verordening 1169/2011.
THT 27.06.2025
Verkoop beschrijving Biologische basmatirijst wit
Pers & wederverkopers Zakelijke foto's downloaden
Vragen & antwoorden: Bio basmati rijst wit 5 kg
Geen zoekresultaten gevonden.
100 gram gekookte basmatirijst bevat ongeveer 160 calorieën.
Jasmijnrijst heeft een meer bloemig aroma, terwijl basmatirijst een meer aards aroma heeft.
Bruine basmatirijst is natuurlijk, d.w.z. dat hij niet gedopt is. Belangrijke voedingsstoffen blijven daardoor behouden. De consistentie is iets bijtender dan die van witte basmatirijst.
Na het koken is basmati-rijst luchtiger en losser dan andere rijstsoorten.
Bio basmati rijst wit 5 kg
Bio volkoren basmati rijst 5 kg
Bio risotto rijst 5 kg
Bio jasmijn rijst 5 kg
Bio sushi rijst 5 kg
Reviews
Prijs € 18,00* € 18,50* € 19,50* € 23,00* € 18,00*
Artikelnummer BAS_004 BAS_003 REIS_007 REIS_006 REIS_003
Inhoud 5 kilogram 5 kilogram 5 kilogram 5 kilogram 5 kilogram
Basisprijs € 3,60* / 1 kilogram € 3,70* / 1 kilogram € 3,90* / 1 kilogram € 4,60* / 1 kilogram € 3,60* / 1 kilogram

Varieties & Origin

Sushi rijst

Sushi-rijst behoort tot de rondkorrelige rijstvariëteiten, die een hoger zetmeelgehalte hebben dan langkorrelige rijstvariëteiten zoals jasmijnrijst of basmatirijst. Het zetmeel in de rijst maakt het erg kleverig. Sushi-rijst heeft een zoetige geur.

Teelt per land in ton
Land Ton
China 206000000
Indien 157200000
Indonesien 7846465
Bangladesch 52231000
Vietnam 44974206
Thailand 32620160
Myanmar 26423300
Philippinen 18967826
Brasilien 12175602
Japan 10549000
USA 10025980
Kambodscha 9324000
Pakistan 7005000
Nigeria 6734000
Ägypten 6000000
Südkorea 5637682
Népal 5047047
Laos 4002425
Madagaskar 3978000
Sri Lanka 3381000

Wereldwijd zijn er meer dan 100.000 verschillende soorten rijst. Het is dan ook geen wonder dat er in meer dan 100 landen op alle continenten rijst wordt verbouwd, behalve op Antarctica. China en India leiden de wereldproductie. Maar rijst wordt ook verbouwd in andere Aziatische landen en in Zuid- en Noord-Amerika en Europa. Afhankelijk van het ras duurt het drie tot acht maanden tot de rijst klaar is voor de oogst. Na maïs is rijst wereldwijd het tweede meest geproduceerde voedingsmiddel.

Productie

Hier groeit je rijst

Of het nu voor sushi, risotto of als heerlijke rijstpudding is: de rijst van je bestelling is zonovergoten en komt van de velden van Italië.

Rijst is bijzonder dorstig

Het begint zijn reis in overstroomde velden. Niet alle rijstsoorten worden onder water geteeld - maar onkruid en ongedierte zijn niet zo happig op natte wortels en voeten. Dit verhoogt de opbrengst en de rijstboeren kunnen meer rijst oogsten voor je volgende lunch.

We letten goed op wat we je sturen

Voordat de rijst zijn weg naar jou vindt, wordt natuurlijk eerst de kwaliteit gecontroleerd. Alles wat niet past, wordt uitgezocht.

Alleen gepoetst en gewassen in de verpakking

In deze machines wordt de rijst klaargemaakt voor zijn reis naar je bord. Hier worden de rijstkorrels gewassen en met water gepoetst. Hierdoor blijft de natuurlijke smaak behouden.

De rijst wacht hier op je.

Pas als de beste granen hun weg naar onze bulkverpakkingen hebben gevonden, wachten ze hier vol ongeduld op je bestelling.

Het maakt niet uit welke rijst je bij ons bestelt - bij KoRo krijg je alleen de lekkerste soorten. Alleen degenen die onze proeverij doorstaan, komen in ons assortiment. We hebben de slechte er al voor je uitgepikt.

Ganz egal welchen Reis Du bei uns bestellst – bei KoRo bekommst du nur die leckersten Sorten. Nur wer unser Tasting übersteht, schafft es in unser Sortiment. Die Schlechten haben wir schon vorher für Dich raus gesucht.

Hier wartet Dein Reis auf Dich

Erst wenn die besten Körner ihren Weg in unsere Großpackungen gefunden haben, erwarten sie hier sehnsüchtig Deine Bestellung.

Prijsontwikkeling

Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld

Alle informatie zonder garantie!

4.9/5

103 Reviews


94%
6%
0%
0%
0%
Brigitte N.  | 08.11.2022

De rijst is erg lekker, de verpakking kan geoptimaliseerd worden.

Het zou fijn zijn om een betere verpakking te hebben die goed kan worden afgesloten, aangezien je 5 kg voor langere tijd moet bewaren.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Tatjana H.  | 27.09.2022

Beste rijst

Dat is pas een voorraad. Super tevreden met de kwaliteit.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Bettina N.  | 26.08.2022

Goede kwaliteit en waar voor je geld

Goede rijst die kan worden gekookt korrelig voor een goede prijs.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Andréa B.  | 13.08.2022

Ik begin opnieuw

Smaakt geweldig en deze rijst is een van mijn must-haves 🥰

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Nicole J.  | 12.08.2022

Heerlijk

De basmatirijst is erg lekker

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Lana R.  | 04.08.2022

Een van de beste die ik ooit heb geproefd.

Behalve dat het zuinig is (dit is het tweede pakje dat ik in bijna een jaar heb gehad), kun je echt merken dat de rijst echt goed is.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
JEAN FRANCOIS L.  | 25.07.2022

Een goede keuze!

Vergeleken met andere basmatirijst is deze van hoge kwaliteit voor een zeer concurrerende prijs.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Andrea M.  | 19.07.2022

Biologische basmatirijst - we zijn er dol op

Wij houden van Aziatisch eten en koken daarom veel met basmatirijst - het is biologisch, smaakt erg goed en als bulkverpakking... het wordt niet beter dan dit!

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Piotr S.  | 16.07.2022

Ik ben erg blij, dank je.

Goedkoopste op de markt biologische rijst die ik kon vinden, goed verpakt met luchtaanzuiging.

1 Persoon (personen) vond (vonden) deze informatie nuttig
Caroline A.  | 10.07.2022

Zeer goed product

Deze rijst is uitstekend! Van nu af aan, koop ik het alleen nog bij KoRo.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig

Bestelling gratis thuisbezorgd? 🤑

Voeg een net gelanceerd product toe aan je mandje en ontvang je hele bestelling gratis thuis! Iets nieuws proberen + gratis verzending = win win!

Klanten kochten ook