Edamame bonen geroosterd en gezouten 750 g

€ 11,50*

€ 15,33* per 1 kilogram

Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten

  • Ideaal alternatief voor conventionele snacks
  • Zout en knapperig tussendoortje
  • Rijk aan eiwitten
  • Hoog vezelgehalte
  • Geroosterd zonder vet
Kwaliteit: Edamame bonen geroosterd en gezouten 750 g
€ 11,50
€ 19,00
€ 60,00
Varianten: Edamame bonen geroosterd en gezouten 750 g
€ 11,50
€ 10,50
€ 11,50

Dit product wordt verwacht aan te komen op 20.05.2022.

MHD: 25.12.2022

Koop nu: Edamame bonen geroosterd en gezouten 750 g

Vrijdag, 20.00 uur, sluitingstijd: Je ligt op je bank en je verlangt alleen nog maar naar een goede film, een koud drankje en iets om aan te knabbelen? Dat kunnen we maar al te goed begrijpen! Of het nu zoet of zout is - wat zou een gezellige filmavond zijn zonder de juiste snacks! Heb je geen zin in vette chips en te gekruide noten, maar wil je toch geen knapperige hapjes missen? Maak je geen zorgen. Dat hoeft ook niet. In plaats van een zakje chips, zal jouw geautomatiseerde grijper op de bank nu een kom geroosterde edamame zijn - een snackupgrade waar jij dol op zal zijn!

Gezouten edamame bonen - de ster in elke sushibar

Maar wat is edamame precies? De groene erwtenachtige bonen zijn onrijpe geoogste sojabonen. Vooral in de Aziatische keuken zijn edamame bonen de ster op elk menu. In Vietnamese restaurants of sushibars kunnen de groene sojabonen het beste rauw worden genoten - als een zoutig voorgerecht. Om bij het lichtgroene binnenleven van de sojaboon te komen, stop je de hele peul in je mond en trek je de afzonderlijke bonen er met je tanden uit. Het zoute vingervoer heeft zo'n verslavend potentieel dat we gewoon een snackklare versie voor thuis moesten tevoorschijn toveren. Haal nu het populairste voorgerecht van Azië en geniet van de gezouten edamame die geroosterd is als snack op de bank. We hebben de schelp wijselijk voor je verwijderd - laat het snacken beginnen!

Edamame als een heerlijk chips alternatief

Een groene peul moet de nieuwe vervanger zijn van de geliefde aardappelchips en popcorn? Het klinkt vreemd, maar het is waar: met een licht nootachtige en milde smaak geeft edamame vette aardappelchips een run voor hun geld. Wij verfijnen de geroosterde edamame met slechts een snufje zout, geen additieven, geen smaakversterkers - natuurlijk snacken kan zo gemakkelijk zijn! Als jij zin hebt in een beetje afwisseling, kun je de gedroogde edamame ook in hummus of pittige guacamole dopen. Door het aangenaam zoute aroma is de geroosterde edamame niet alleen geschikt als tussendoortje, maar ook als toevoeging aan een salade of als knapperig bestanddeel in jouw kom.

Eiwitrijke snack voor thuis

Wist je dit? Na de eerste hap kun je vaak niet stoppen met snoepen. Alsof hij met een afstandsbediening wordt bediend, gaat je hand steeds weer terug naar de snackbak. Dankzij onze geroosterde edamame met zout kun jij zorgeloos blijven snoepen en jijzelf voorzien van waardevolle eiwitten. Slechts 100 g van onze geroosterde edamame bevat 43 g eiwit - een echte eiwitbom. Om jou het ideale alternatief voor chips en dergelijke te kunnen presenteren, roosteren we onze sojabonen zonder vet en verfijnen we ze alleen met een snufje zout. En het beste is: met 13 g per 100 g is edamame ook een onverslaanbare vezelbron. Wat kunnen groene sojabonen niet doen? Haal een beetje Japanse flair in huis en vul jouw snackbord met onze heerlijke gezouten edamame..

Gemiddelde waarde per 100 g
Voedingswaarde (in kj/kcal) 1726 /  412
Vetten 14 g
waarvan verzadigde vetzuren 2 g
Koolhydraten 23 g
waarvan suikers 1 g
Voedingsvezels 13 g
Proteïne 43 g
Zout 1.3 g
Productnummer: BOHNE_005
Herkomst China
Inhalt 0.75 kg
Fabrikant KoRo
EAN/GTIN 4260335838556
Gegevens Specificatie
Allergie-informatie Uitleg sporenindicatie
Levering Levertijd buiten Duitsland
Bedrijf KoRo Handels GmbH
Hauptstraße 26, 10827 Berlin
Bewaaradvies Bewaren op een koele, droge plaats uit de buurt van licht
Ingrediënten 98 % edamame (SOJABONEN), 1,3 % zout, rijsmiddel: natriumcarbonaat
Kruisbesmetting Kan sporen bevatten van GLUTEN, PINDA'S, MELK (LACTOSE), NOTEN en SESAM.
THT 25.12.2022
Verkoop beschrijving Edamame bonen geroosterd en gezouten
Pers & wederverkopers Zakelijke foto's downloaden
Vragen & antwoorden: Edamame bonen geroosterd en gezouten 750 g
Ja, onze gezouten edamame zijn 100% veganistisch.
Onze heerlijke edamame bonen overtuigen niet alleen door hun smaak, maar ook door hun ingrediënten en voedingswaarden. Zelfs geroosterd is edamame een echte proteïne bom. Met maar liefst 43 g eiwit per 100 g, een eiwitgehalte van ongeveer 42 %, voorzien de gezouten sojabonen u van waardevolle eiwitten bij het snacken - twee vliegen in één klap!
Edamame is meestal veilig voor honden als het rauw wordt gegeten - maar zout is dat niet. Daarom mag uw hond geen grote hoeveelheden van onze gezouten edamame eten. Dus als uw viervoetige familielid het hele pakje heeft leeggeplunderd, moet u een dierenarts raadplegen.
Ja, onze gezouten edamame zijn 100% veganistisch.
Naar onze mening is er niets belangrijker voor een gezonde levensstijl dan een gezonde en evenwichtige voeding. Onze gezouten edamame bevat veel eiwitten en vezels en kan u dus ondersteunen in een gezonde levensstijl. Hoe leuk dat ook klinkt. Uiteindelijk is het net als met elk ander tussendoortje: je moet er niet te veel van eten.
Edamame zijn onrijpe geoogste sojabonen. Er zijn twee tot drie bonen per schelp, ongeveer zo groot als een vingernagel. In Japan zijn ze een populair bijgerecht bij bier in cafés. In Duitsland staat gezouten edamame nu ook als voorgerecht op het menu in chique restaurants. Ze hebben een milde en licht nootachtige smaak en combineren goed met tofu in kommen of Aziatische gerechten.
Om de edamamebonen zo lang mogelijk te bewaren, moet u ze op een koele en droge plaats bewaren en beschermen tegen zonlicht. Zo blijven de gezouten bonen lekker knapperig en tot 12 maanden houdbaar. De voorraad voor de volgende filmavond is veilig gesteld.
100 g van de geroosterde edamame hebben een totaal van 421 kcal. Aangezien wij de sojabonen niet in vet roosteren en slechts een snuifje zout toevoegen, zijn zij een goed alternatief voor chips en gekruide noten.
Om de edamamebonen zo lang mogelijk te bewaren, moet u ze op een koele en droge plaats bewaren en beschermen tegen zonlicht. Zo blijven de gezouten bonen lekker knapperig en tot 12 maanden houdbaar. De voorraad voor de volgende filmavond is veilig gesteld.
Het bijzondere aan geroosterde edamame is waarschijnlijk de aangename smaak. Het licht nootachtige en milde aroma van de sojaboon ronden we af met een snuifje zout. Vooral als u op zoek bent naar een alternatief voor vette chips en sterk gekruide crackers, is onze geroosterde edamame een snack die u zeker moet proberen. U zult dol zijn op de aangenaam zoute smaak van edamame - dat is zeker!
U kunt ook een paar van onze geroosterde en gezouten edamamezaadjes eten tijdens de zwangerschap. Als sojaproduct bevat edamame plantaardige oestrogenen. Aangezien u tijdens de zwangerschap geen buitensporige hoeveelheden sojaproducten mag consumeren, raden wij u aan edamame in matige porties te eten, net als elk ander tussendoortje.
Het bijzondere aan geroosterde edamame is waarschijnlijk de aangename smaak. Het licht nootachtige en milde aroma van de sojaboon ronden we af met een snuifje zout. Vooral als u op zoek bent naar een alternatief voor vette chips en sterk gekruide crackers, is onze geroosterde edamame een snack die u zeker moet proberen. U zult dol zijn op de aangenaam zoute smaak van edamame - dat is zeker!

Varieties & Origin

Green shell

Deze variëteit is een vroege en bijzonder grote sojaboon. Het heeft een heldere kleur en een volle smaak en weegt gemiddeld 1,5 g per graan.

Teelt per land in ton
Land Ton
Brasilien 125887
USA 123664
Argentinien 37787926
China 14193621
Indien 13786001
Paraguay 11045971
Kanada 7266600
Ukraine 4460770
Russland 4026850
Bolivien 2942131
Republik Südafrika 1540001
Uruguay 1334000
Italien 1138993

Edamabonen komen oorspronkelijk uit Japan en worden vertaald als "boon op een tak". De sojabonen worden geoogst als ze nog licht onrijp zijn en samen met de peul gekookt. Echter, alleen de groene bonen worden dan gegeten, niet hun vruchtwand. Exacte cijfers over de wereldwijde productie van edamame bonen zijn niet bekend. Daarom kunt u de wereldwijde teelt van sojabonen op de kaart zien, die ook andere variëteiten omvat.

Productie

Prijsontwikkeling "Edamame bonen geroosterd en gezouten 750 g"

Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld

Alle informatie zonder garantie!

4.7/5

520 Bewertungen


78%
17%
4%
1%
1%
Thomas K.  | 16.05.2022

Eens iets anders voor de verandering, smaakt erg goed... !

Zeer goed tussendoortje voor een geslaagde tv-avond

Sei der/die Erste, der diese Bewertung als hilfreich markiert
Martina W.  | 09.05.2022

Zal zeker weer bestellen.

Erg lekker en wat voor mij belangrijk is, is de suiker per 100g. In dit geval, is het maar 1 gram. Heel mooi.

Sei der/die Erste, der diese Bewertung als hilfreich markiert
Tabita A.  | 06.05.2022

Heerlijk

Smaakt goed. Ik vind het een gezonde snack. Kan een beetje gezouten worden voor de smaak.

Sei der/die Erste, der diese Bewertung als hilfreich markiert
Sillina F.  | 03.05.2022

Zeer smakelijk en aanbevolen

Ik ben al gek op verse edamame, maar de geroosterde zijn mega lekker. Lekker knapperig. Perfect als gezond tussendoortje voor de TV of zo. Ik proef het zout niet echt, maar dat is een kwestie van smaak.

Sei der/die Erste, der diese Bewertung als hilfreich markiert
Katharina A.  | 02.05.2022

Een echte aanrader! Kwaliteit super!

Super product en mega lekker, ga ik zeker weer kopen! Koro is zeer aan te bevelen, geweldige producten en eerlijke prijs!!!! Ik vind het geweldig.

Sei der/die Erste, der diese Bewertung als hilfreich markiert
Christiane A.  | 29.04.2022

Een erg lekker tussendoortje voor filmavond als je zin hebt in iets knapperigs.

De kwaliteit van het product en de levering waren/zijn geweldig! Ik kan het alleen maar aanraden als je iets lekkers voor je geld wilt!

Sei der/die Erste, der diese Bewertung als hilfreich markiert
Nina E.  | 29.04.2022

Gezonde snack voor elke dag.

Perfect als snack of als topping voor salade of groentegerechten.

Sei der/die Erste, der diese Bewertung als hilfreich markiert
Christina N.  | 24.04.2022

Ik zal opnieuw bestellen

Super snack in de avond

Sei der/die Erste, der diese Bewertung als hilfreich markiert
Claudia A.  | 23.04.2022

mijn favoriete bonen

Ik bestel vaak, ik heb het altijd bij me, voor de kleine trek

Sei der/die Erste, der diese Bewertung als hilfreich markiert
Stefania P.  | 22.04.2022

Klaar voor een ..APPE 😋

Heel benieuwd om ze te proberen en heel blij dat ik ze gekocht heb. Top voor als je iets wilt oppeuzelen, zonder te knoeien en als aperitief.

Sei der/die Erste, der diese Bewertung als hilfreich markiert

Klanten kochten ook