🎄 Dubbele kerstvreugde: 2 halen 1 betalen op alle adventskalenders met de code ADV2FOR1 en krijg de goedkoopste helemaal GRATIS! 🎄

Edamame bonen geroosterd en gezouten 750 g

€ 11,50*

€ 15,33* per 1 kilogram

Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten

  • Ideaal alternatief voor conventionele snacks
  • Zout en knapperig tussendoortje
  • Rijk aan eiwitten
  • Hoog vezelgehalte
  • Geroosterd zonder vet
Varianten: Edamame bonen geroosterd en gezouten 750 g
€ 11,50
€ 11,50
€ 11,50
Kwaliteit: Edamame bonen geroosterd en gezouten 750 g
€ 11,50
€ 15,50
€ 63,00

Direct beschikbaar, levertijd 3-5 dagen

THT

Koop nu: Edamame bonen geroosterd en gezouten 750 g

Vrijdag, 20.00 uur, sluitingstijd: Je ligt op je bank en je verlangt alleen nog maar naar een goede film, een koud drankje en iets om aan te knabbelen? Dat kunnen we maar al te goed begrijpen! Of het nu zoet of zout is - wat zou een gezellige filmavond zijn zonder de juiste snacks! Heb je geen zin in vette chips en te gekruide noten, maar wil je toch geen knapperige hapjes missen? Maak je geen zorgen. Dat hoeft ook niet. In plaats van een zakje chips, zal jouw geautomatiseerde grijper op de bank nu een kom geroosterde edamame zijn - een snackupgrade waar jij dol op zal zijn!

Gezouten edamame boontjes - de ster in elke sushibar

Maar wat is edamame precies? De groene erwtenachtige bonen zijn onrijpe geoogste sojabonen. Vooral in de Aziatische keuken zijn edamame bonen de ster op elk menu. In Vietnamese restaurants of sushibars kunnen de groene sojabonen het beste rauw worden genoten - als een zoutig voorgerecht. Om bij het lichtgroene binnenleven van de sojaboon te komen, stop je de hele peul in je mond en trek je de afzonderlijke bonen er met je tanden uit. Het zoute vingervoer heeft zo'n verslavend potentieel dat we gewoon een snackklare versie voor thuis moesten tevoorschijn toveren. Haal nu het populairste voorgerecht van Azië en geniet van de gezouten edamame die geroosterd is als snack op de bank. We hebben de schelp wijselijk voor je verwijderd - laat het snacken beginnen!

Edamame als een heerlijk chips alternatief

Een groene peul moet de nieuwe vervanger zijn van de geliefde aardappelchips en popcorn? Het klinkt vreemd, maar het is waar: met een licht nootachtige en milde smaak geeft edamame vette aardappelchips een run voor hun geld. Wij verfijnen de geroosterde edamame met slechts een snufje zout, geen additieven, geen smaakversterkers - natuurlijk snacken kan zo gemakkelijk zijn! Als jij zin hebt in een beetje afwisseling, kun je de gedroogde edamame ook in hummus of pittige guacamole dopen. Door het aangenaam zoute aroma is de geroosterde edamame niet alleen geschikt als tussendoortje, maar ook als toevoeging aan een salade of als knapperig bestanddeel in jouw kom.

Eiwitrijke snack voor thuis

Wist je dit? Na de eerste hap kun je vaak niet stoppen met snoepen. Alsof hij met een afstandsbediening wordt bediend, gaat je hand steeds weer terug naar de snackbak. Dankzij onze geroosterde edamame met zout kun jij zorgeloos blijven snoepen en jijzelf voorzien van waardevolle eiwitten. Slechts 100 g van onze geroosterde edamame bevat 43 g eiwit - een echte eiwitbom. Om jou het ideale alternatief voor chips en dergelijke te kunnen presenteren, roosteren we onze sojabonen zonder vet en verfijnen we ze alleen met een snufje zout. En het beste is: met 13 g per 100 g is edamame ook een onverslaanbare vezelbron. Wat kunnen groene sojabonen niet doen? Haal een beetje Japanse flair in huis en vul jouw snackbord met onze heerlijke gezouten edamame..

Gemiddelde waarde per 100 g
Voedingswaarde (in kj/kcal) 1726 /  412
Vetten 14 g
waarvan verzadigde vetzuren 2 g
Koolhydraten 23 g
waarvan suikers 1 g
Voedingsvezels 13 g
Proteïne 43 g
Zout 1.3 g
Productnummer: BOHNE_005
Herkomst China
Herkomst (verwerking) China
Inhoud: 0.75 kg
Fabrikant KoRo
EAN/GTIN 4260335838556
Gegevens Specificatie
Allergie-informatie Uitleg sporenindicatie
Levering Levertijd buiten Duitsland
Bedrijf KoRo Handels GmbH
Hauptstraße 26, 10827 Berlin
Bewaaradvies Bewaren op een koele, droge plaats uit de buurt van licht
Ingrediënten 98 % edamame (SOJABONEN), 1,3 % zout, rijsmiddel: natriumcarbonaat
Kruisbesmetting Geen allergenen volgens EU-verordening 1169/2011 inbegrepen.
THT 20.03.2023
Verkoop beschrijving Edamame bonen geroosterd en gezouten
Pers & wederverkopers Zakelijke foto's downloaden
Vragen & antwoorden: Edamame bonen geroosterd en gezouten 750 g
Geen zoekresultaten gevonden.
Ja, onze gezouten edamame zijn 100% veganistisch.
Onze heerlijke edamame bonen overtuigen niet alleen door hun smaak, maar ook door hun ingrediënten en voedingswaarden. Zelfs geroosterd is edamame een echte proteïne bom. Met maar liefst 43 g eiwit per 100 g, een eiwitgehalte van ongeveer 42 %, voorzien de gezouten sojabonen u van waardevolle eiwitten bij het snacken - twee vliegen in één klap!
Edamame is meestal veilig voor honden als het rauw wordt gegeten - maar zout is dat niet. Daarom mag uw hond geen grote hoeveelheden van onze gezouten edamame eten. Dus als uw viervoetige familielid het hele pakje heeft leeggeplunderd, moet u een dierenarts raadplegen.
Naar onze mening is er niets belangrijker voor een gezonde levensstijl dan een gezonde en evenwichtige voeding. Onze gezouten edamame bevat veel eiwitten en vezels en kan u dus ondersteunen in een gezonde levensstijl. Hoe leuk dat ook klinkt. Uiteindelijk is het net als met elk ander tussendoortje: je moet er niet te veel van eten.
Edamame zijn onrijpe geoogste sojabonen. Er zijn twee tot drie bonen per schelp, ongeveer zo groot als een vingernagel. In Japan zijn ze een populair bijgerecht bij bier in cafés. In Duitsland staat gezouten edamame nu ook als voorgerecht op het menu in chique restaurants. Ze hebben een milde en licht nootachtige smaak en combineren goed met tofu in kommen of Aziatische gerechten.
Om de edamamebonen zo lang mogelijk te bewaren, moet u ze op een koele en droge plaats bewaren en beschermen tegen zonlicht. Zo blijven de gezouten bonen lekker knapperig en tot 12 maanden houdbaar. De voorraad voor de volgende filmavond is veilig gesteld.
100 g van de geroosterde edamame hebben een totaal van 421 kcal. Aangezien wij de sojabonen niet in vet roosteren en slechts een snuifje zout toevoegen, zijn zij een goed alternatief voor chips en gekruide noten.
Het bijzondere aan geroosterde edamame is waarschijnlijk de aangename smaak. Het licht nootachtige en milde aroma van de sojaboon ronden we af met een snuifje zout. Vooral als u op zoek bent naar een alternatief voor vette chips en sterk gekruide crackers, is onze geroosterde edamame een snack die u zeker moet proberen. U zult dol zijn op de aangenaam zoute smaak van edamame - dat is zeker!
U kunt ook een paar van onze geroosterde en gezouten edamamezaadjes eten tijdens de zwangerschap. Als sojaproduct bevat edamame plantaardige oestrogenen. Aangezien u tijdens de zwangerschap geen buitensporige hoeveelheden sojaproducten mag consumeren, raden wij u aan edamame in matige porties te eten, net als elk ander tussendoortje.
Edamame bonen geroosterd en gezouten 750 g
Edamame in pure chocolade 1 kg
Edamame bonen geroosterd en gezouten | 5 kg
Reviews
Prijs € 11,50* € 15,50* € 18,00* (13.89% bespaard) € 63,00* € 70,50* (10.64% bespaard)
Artikelnummer BOHNE_005 BOHNE_017 BULK_016
Inhoud 0,75 kilogram 1 kilogram 5 kilogram
Basisprijs € 15,33* / 1 kilogram € 15,50* / 1 kilogram € 12,60* / 1 kilogram

Varieties & Origin

Green shell

Deze variëteit is een vroege en bijzonder grote sojaboon. Het heeft een heldere kleur en een volle smaak en weegt gemiddeld 1,5 g per graan.

Teelt per land in ton
Land Ton
Brasilien 125887
USA 123664
Argentinien 37787926
China 14193621
Indien 13786001
Paraguay 11045971
Kanada 7266600
Ukraine 4460770
Russland 4026850
Bolivien 2942131
Republik Südafrika 1540001
Uruguay 1334000
Italien 1138993

Edamabonen komen oorspronkelijk uit Japan en worden vertaald als "boon op een tak". De sojabonen worden geoogst als ze nog licht onrijp zijn en samen met de peul gekookt. Echter, alleen de groene bonen worden dan gegeten, niet hun vruchtwand. Exacte cijfers over de wereldwijde productie van edamame bonen zijn niet bekend. Daarom kunt u de wereldwijde teelt van sojabonen op de kaart zien, die ook andere variëteiten omvat.

Prijsontwikkeling

Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld

Alle informatie zonder garantie!

Verkoopcijfers

Dit is hoe vaak het product is gekocht sinds de release

Alle informatie zonder garantie!

4.7/5

565 Reviews


78%
17%
4%
1%
1%
KONSTANTINA D.  | 05.12.2022

Heel licht gezouten is edamame de perfecte proteïnesnack voor op kantoor of thuis.

Heel licht gezouten is edamame de perfecte proteïnesnack voor op kantoor of thuis. Ze zijn heerlijk in salades of als toevoeging aan zowel ontbijt als gezonde desserts.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Heike H.  | 30.11.2022

Zeer aanbevolen

Heel erg lekker. Een leuk alternatief voor andere avondhapjes. Top

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Pascal P.  | 29.11.2022

Gezond, lekker, veel waar voor je geld

Erg lekker, je moet echt oppassen dat je niet het hele pakje in één keer opeet. Kwaliteit zoals gewoonlijk top

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Sandra B.  | 16.11.2022

Knapperig, heerlijk en nog gezond ook.

Yummi, dus hier was het perfect geroosterd en gekruid. De edamame zijn niet te hard, precies goed en gekruid met een beetje zout, zodat het niet zout is maar heerlijk pittig. Je hoeft geen schuldgevoel te hebben, je snackt en krijgt een goede portie eiwitten en vezels binnen. Een ideale aanvulling op de algenchips met sesamzaad.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Zoe B.  | 11.11.2022

knapperigheid en tevredenheid gegarandeerd

Een uitstekende, knapperige, bevredigende en eiwitrijke snack. Perfect voor of na de training, ook omdat het goed verteerbaar is. Ook uitstekend als topping, bijvoorbeeld op oosterse gerechten.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Marie-Jo C.  | 10.11.2022

Blij met mijn aankoop

Goed product. Interessant als aanvulling op het dieet, rijk aan proteïne. Zeer tevreden

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Helen S.  | 09.11.2022

Heerlijke, gezonde snack, niet te zout!

Super lekker! Een gezonde snack en niet te zout! Lekker knapperig.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Sandrine P.  | 08.11.2022

Zeer goede smaak.

Nieuw voor mij. Zeer goede smaak. Ideaal voor een gezond aperitief.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Sandrine P.  | 08.11.2022

Zeer goede smaak.

Nieuw voor mij. Zeer goede smaak. Ideaal voor een gezond aperitief.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Lena H.  | 08.11.2022

Niet erg zout, echt aangenaam

Dus ik was nieuwsgierig en kritisch tegelijk. Er zit zeker zout in, maar je merkt het niet zo erg. Het draagt zeker bij aan de smaak, maar dat had ik niet geraden. Je moet dus geen zoutgehalte verwachten zoals bij gezouten pinda's. Maar het is de perfecte snack voor mensen zoals ik die van stevige dingen houden en niet altijd zin hebben in zoete dingen. Ik zal ze weer kopen!

1 Persoon (personen) vond (vonden) deze informatie nuttig

Bestelling gratis thuisbezorgd? 🤑

Voeg een net gelanceerd product toe aan je mandje en ontvang je hele bestelling gratis thuis! Iets nieuws proberen + gratis verzending = win win!

Klanten kochten ook