🔥 Let op: bij temperaturen boven 25°C kunnen onze chocoladeproducten smelten🔥

Bananenchips zonder suiker 1 kg

€ 9,25*

Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten

  • Zonder toegevoegde suiker
  • De populaire vrucht als knapperige chips
  • Behoorlijk zoet, maar niet te vergelijken met gesuikerde bananenchips!
  • Gebakken in kokosolie
  • Natuurlijk lekker
Kwaliteit: Bananenchips zonder suiker 1 kg
€ 9,25
€ 3,50
€ 27,50
Hoeveelheid: Bananenchips zonder suiker 1 kg
€ 9,25
€ 84,00
Varianten: Bananenchips zonder suiker 1 kg
€ 3,50
€ 27,50

Direct beschikbaar, levertijd 3-5 dagen

THT: 13.08.2023

Koop nu: Bananenchips zonder suiker 1 kg

Bananenchips zijn alleen verkrijgbaar met suiker? Niet bij ons. Wij voegen geen suiker of andere smaakversterkers toe aan deze populaire snack. Naast appels zijn bananen een van de favoriete vruchten van de Nederlanders. Onze gedroogde bananenchips worden gebakken in kokosolie en hebben daardoor een aangenaam kokosaroma. Een groot snacking plezier!

Let op: Bananenchips zonder toegevoegde suiker smaken niet zoet.

Omdat we bewust geen suiker als ingrediënt gebruiken, smaken deze gedroogde bananenchips slechts subtiel zoet. Als je op zoek bent naar een zoete bananensnack, kan je bij ons ook gedroogde bananenreepjes kopen. Je kan de bananenchips achteraf ook zoeten, bijvoorbeeld met ahornsiroop of agavesiroop.

Hoe je de gedroogde bananenchips kunt gebruiken

Onze gedroogde bananenchips zijn ideaal als snack voor tussendoor, als ingrediënt in je muesli of als topping voor diverse desserts. De gedroogde bananenchips zijn ook geschikt voor het versieren van gebak of bananenbrood, of fijngestampt in de bodem van je cheesecake. Voor een Caribisch gevoel kan je de bananenchips ook op smaak brengen met zout, bijvoorbeeld met chilipeper en limoen.

Hoe droog je de bananenchips?

Om je een knapperige smaakervaring te geven, worden onze bananenchips eerst gefrituurd in kokosolie en daarna gedroogd. Dit geeft ze hun knapperigheid en een heerlijke zoete kokossmaak. Als je geen toevoegingen wilt, kan je ook bananenchips zonder vet kopen.

Gemiddelde waarde per 100 g
Voedingswaarde (in kj/kcal) 2232 / 533
Vetten 32 g
waarvan verzadigde vetzuren 28 g
Koolhydraten 57 g
waarvan suikers 12 g
Voedingsvezels 3 g
Proteïne 2 g
Zout 0 g
Productnummer: BANA_001
Herkomst Filipijnen
Inhoud: 1 kg
Fabrikant KoRo
EAN/GTIN 4260335831090
Gegevens Specificatie
Allergie-informatie Uitleg sporenindicatie
Levering Levertijd buiten Duitsland
Bedrijf KoRo Handels GmbH
Hauptstraße 26, 10827 Berlin
Bewaaradvies Bewaren op een koele, droge plaats uit de buurt van licht
Ingrediënten 91 % banaan, 9 % kokosolie
Kruisbesmetting Kan sporen bevatten van GLUTEN, PINDA'S, SOJA, MELK (LACTOSE), NOTEN, SESAM en ZWAFELDIOXIDE (SULFIET)
THT 13.08.2023
Verkoop beschrijving Plakjes gebakken banaan, ongezoet
Pers & wederverkopers Zakelijke foto's downloaden
Vragen & antwoorden: Bananenchips zonder suiker 1 kg
Het geheime ingrediënt is kokosolie, wat een lekkere tropische nasmaak geeft.
Pel eerst de bananen en snijd ze in plakjes van ongeveer 2-3 mm dik. Daarna worden ze gefrituurd in kokosolie.
100 gram bananenchips bevat ongeveer 560 calorieën.

Varieties & Origin

Gedroogde banaanstroken

Gedroogde banaanstroken komen van rijpe bananen, en zijn ongeveer 10 cm lang

Teelt per land in ton
Land Ton
Indien 30900000
China 11200000
Indonesien 7300000
Brasilien 6800000
Ecuador 6500000
Philippinen 6200000
Guatemala 4000000
Kolumbien 3700000
Angola 3500000
Tansania 3500000
Costa Rica 2600000
Mexiko 2400000
Vietnam 2100000
Ruanda 1800000
Burundi 1700000
Kenia 1400000
Ägypten 1400000
Papua-Neuguinea 1400000
Kamerun 1200000
Dominikanische Republik 1200000

Bananen groeien in tropische en subtropische gebieden in de buurt van de evenaar, vaak de bananengordel genoemd. Deze ligt tussen 38 graden noorderbreedte en 28 graden zuiderbreedte en biedt ideale groeiomstandigheden. In 2018 werd wereldwijd bijna 116 miljoen ton bananen geteeld. De grootste producent ter wereld is India met 30,9 miljoen ton.

Productie

Prijsontwikkeling "Bananenchips zonder suiker 1 kg"

Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld

Alle informatie zonder garantie!

4.4/5

581 Reviews


70%
14%
7%
4%
6%
Vincent N.  | 08.08.2022

Topkwaliteit, graag weer.

De bananenchips presteerden in ons kamp anders; zodra de chips zacht worden in een muesli, is de consistentie niet lekker. Ik ben geen fan geworden, maar dat ligt aan mijn smaak en de bereiding, het product is onberispelijk.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Andrea B.  | 02.08.2022

Yummy!

Heerlijk knapperig en heerlijk zoet, zelfs zonder toegevoegde suiker. We gebruiken ze graag als topping voor onze pap of gewoon om te snoepen.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Silke A.  | 31.07.2022

Altijd een genoegen.

Zeer smakelijke bananenchips, die kunnen worden gebruikt om de smaak van muesli en salades te verbeteren.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Laura F.  | 31.07.2022

Heerlijk

Ik vind ze erg lekker, maar in het begin was het wel even wennen, want ze smaken gewoon nul zoet.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Susann A.  | 29.07.2022

Zeer aan te bevelen

Heerlijke bananenchips zonder toegevoegde suiker. Eenvoudig en heerlijk

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
solene s.  | 27.07.2022

Ik zal dit product regelmatig bestellen

Zeer goed, echte stukken De smaak van banaan zonder de toegevoegde suiker De perfecte kilo De kinderen vinden het prachtig.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Katharina B.  | 23.07.2022

Knapperig maar weinig tot geen zoetheid

Zoals beloofd hebben de bananenchips geen toegevoegde suiker, dus ze smaken vrij neutraal, maar smaken niet ranzig zoals ik ooit bij een andere leverancier heb ervaren, gewoon enigszins neutraal. De consistentie is knapperig. Nogmaals, er is niets om over te klagen in termen van kwaliteit. De bananenchips zijn niet gebroken en hebben een mooie en natuurlijke textuur. Ze geven het ontbijt de gewenste knapperigheid.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anna Elisa C.  | 19.07.2022

Onsmakelijk

Optimale hoeveelheid en prijs. Product niet erg lekker.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Ricard G.  | 18.07.2022

Super knapperig en lekker

De beste chips die we ooit hebben geproefd, met de meest natuurlijke en onvervalste vette smaak. Sterk aanbevolen als zoet of hartig

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
MONTSE T.  | 08.07.2022

Heerlijk

Heerlijk als tussendoortje of met yoghurt, geschudde kaas...

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig

Klanten kochten ook