Bananenchips zonder suiker 1 kg

€ 9,25*

Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten

  • Zonder toegevoegde suiker
  • De populaire vrucht als knapperige chips
  • Behoorlijk zoet, maar niet te vergelijken met gesuikerde bananenchips!
  • Gebakken in kokosolie
  • Natuurlijk lekker
Varianten: Bananenchips zonder suiker 1 kg
€ 3,50
€ 30,50
Kwaliteit: Bananenchips zonder suiker 1 kg
€ 9,25
€ 3,50
€ 30,50
Hoeveelheid: Bananenchips zonder suiker 1 kg
€ 9,25
€ 89,00

Op voorraad, levertijd 3-5 dagen

Koop nu: Bananenchips zonder suiker 1 kg

Bananenchips zijn alleen verkrijgbaar met suiker? Niet bij ons. Wij voegen geen suiker of andere smaakversterkers toe aan deze populaire snack. Naast appels zijn bananen een van de favoriete vruchten van de Nederlanders. Onze gedroogde bananenchips worden gebakken in kokosolie en hebben daardoor een aangenaam kokosaroma. Een groot snacking plezier!

Let op: Bananenchips zonder toegevoegde suiker smaken niet zoet.

Omdat we bewust geen suiker als ingrediënt gebruiken, smaken deze gedroogde bananenchips slechts subtiel zoet. Als je op zoek bent naar een zoete bananensnack, kan je bij ons ook gedroogde bananenreepjes kopen. Je kan de bananenchips achteraf ook zoeten, bijvoorbeeld met ahornsiroop of agavesiroop.

Hoe je de gedroogde bananenchips kunt gebruiken

Onze gedroogde bananenchips zijn ideaal als snack voor tussendoor, als ingrediënt in je muesli of als topping voor diverse desserts. De gedroogde bananenchips zijn ook geschikt voor het versieren van gebak of bananenbrood, of fijngestampt in de bodem van je cheesecake. Voor een Caribisch gevoel kan je de bananenchips ook op smaak brengen met zout, bijvoorbeeld met chilipeper en limoen.

Hoe droog je de bananenchips?

Om je een knapperige smaakervaring te geven, worden onze bananenchips eerst gefrituurd in kokosolie en daarna gedroogd. Dit geeft ze hun knapperigheid en een heerlijke zoete kokossmaak. Als je geen toevoegingen wilt, kan je ook bananenchips zonder vet kopen.

Gemiddelde waarde per 100 g
Voedingswaarde (in kj/kcal) 2232 /  533
Vetten 32 g
waarvan verzadigde vetzuren 28 g
Koolhydraten 57 g
waarvan suikers 12 g
Voedingsvezels 3 g
Proteïne 2 g
Zout 0 g
Productnummer: BANA_001
Herkomst Filipijnen
Inhoud: 1 kg
Fabrikant KoRo
EAN/GTIN 4260335831090
Gegevens Specificatie
Allergie-informatie Uitleg sporenindicatie
Levering Levertijd buiten Duitsland
Bedrijf KoRo Handels GmbH
Hauptstraße 26, 10827 Berlin
Bewaaradvies Bewaren op een koele, droge plaats uit de buurt van licht
Ingrediënten 91 % banaan, 9 % kokosolie
Kruisbesmetting Kan sporen bevatten van GLUTEN, PINDA'S, SOJA, MELK (LACTOSE), NOTEN, SESAM en ZWAFELDIOXIDE (SULFIET)
THT 15.02.2024
Verkoop beschrijving Plakjes gebakken banaan, ongezoet
Etikettenhinweis Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor de juiste informatie.
Pers & wederverkopers Zakelijke foto's downloaden
Vragen & antwoorden: Bananenchips zonder suiker 1 kg
Geen zoekresultaten gevonden.
Het geheime ingrediënt is kokosolie, wat een lekkere tropische nasmaak geeft.
Pel eerst de bananen en snijd ze in plakjes van ongeveer 2-3 mm dik. Daarna worden ze gefrituurd in kokosolie.
100 gram bananenchips bevat ongeveer 560 calorieën.
Bananenchips zonder suiker 1 kg
Bio gedroogde bananenstukjes uit Sri Lanka 500 g
Gepofte biologische banaan 500 g
Gevriesdroogde bananenplakjes 500 g
Gedroogde bananenstokjes 250 g
Reviews
Prijs € 9,25* € 7,50* € 15,50* € 30,50* € 3,50*
Artikelnummer BANA_001 BANA_003 PUFF_004 BANA_004 BANA_002
Inhoud 1 kilogram 0,5 kilogram 0,5 kilogram 0,5 kilogram 0,25 kilogram
Basisprijs € 9,25* / 1 kilogram € 15,00* / 1 kilogram € 31,00* / 1 kilogram € 61,00* / 1 kilogram € 14,00* / 1 kilogram
Zutaten 91 % banaan, 9 % kokosolie 100 % bananen* *van biologische teelt 100% banaan* *van biologische teelt 100% banaan 100% bananen
Zucker 12 55 70 63 39
Eigenschappen Vegetarisch, Vegan, Weinig suiker Mager, Vegetarisch, Biologisch, Vegan Vegetarisch, Biologisch, Vegan Mager, Vegetarisch, Vegan, Lage verzadigde vetzuren Mager, Vegetarisch, Vegan
Herkunftsländer Filipijnen Sri Lanka - China, Colombia, Nicaragua, India Colombia

Varieties & Origin

Gedroogde banaanstroken

Gedroogde banaanstroken komen van rijpe bananen, en zijn ongeveer 10 cm lang

Teelt per land in ton
Land Ton
Indien 30900000
China 11200000
Indonesien 7300000
Brasilien 6800000
Ecuador 6500000
Philippinen 6200000
Guatemala 4000000
Kolumbien 3700000
Angola 3500000
Tansania 3500000
Costa Rica 2600000
Mexiko 2400000
Vietnam 2100000
Ruanda 1800000
Burundi 1700000
Kenia 1400000
Ägypten 1400000
Papua-Neuguinea 1400000
Kamerun 1200000
Dominikanische Republik 1200000

Bananen groeien in tropische en subtropische gebieden in de buurt van de evenaar, vaak de bananengordel genoemd. Deze ligt tussen 38 graden noorderbreedte en 28 graden zuiderbreedte en biedt ideale groeiomstandigheden. In 2018 werd wereldwijd bijna 116 miljoen ton bananen geteeld. De grootste producent ter wereld is India met 30,9 miljoen ton.

Prijsontwikkeling

Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld

Alle informatie zonder garantie!

Das sagen andere über Bananenchips zonder suiker 1 kg

4.4/5

639 Reviews


448
84
46
26
35

S

Sigrid S.

03.02.2023

Erg lekker.

Erg lekker, niet te zoet en goedkoop. Snelle levering.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
J

Julia L.

02.02.2023

Lecker!

Toller Snack, nicht zu süß.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
A

Anett D.

29.01.2023

Perfect voor onze muesli's.

Knapperig en heerlijk van smaak. Ongewoon in het begin, want ze zijn zonder suiker.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
O

Oliver S.

29.01.2023

Zeer goede kwaliteit en topservice van Koro.

Zeer goede kwaliteit, suikervrij en voedzaam.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
S

Sarah H.

27.01.2023

Perfecte snack.

Zo goed. Ongelooflijk goede consistentie, geen extra suiker, knispert heerlijk in de mond. Let op, de bananen brengen relatief weinig intrinsieke zoetheid, maar ik vind het geweldig zo!

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
P

Pia v.

26.01.2023

Eindelijk ongezoete bananenchips

Ik hou van bananen in elke vorm, maar vind bananenchips altijd te zoet! Deze zijn geweldig... kan je er misschien een paar maken met zeezout of kerrie? Ik bied mezelf aan als tester. ;)

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
K

Kirsten K.

24.01.2023

Ik hou van deze chips!

Je kunt niet zonder!

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
M

Marina H.

23.01.2023

Heerlijk en lekker knapperig

Smaakt goed en is lekker knapperig zonder te hard te zijn :) verrassend neutraal in het begin maar geen wonder als je deze extreem gezoete bananenchips gewend bent. Schokkend. Maar na even wennen zijn ze echt lekker.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
R

Roxana E.

20.01.2023

Top

Altijd erg lekker en zeer goede kwaliteit.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
R

Rudolf P.

20.01.2023

Die Ware erfüllt voll meine Erwartungen

einwandfrei Qualität

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig

Bestelling gratis thuisbezorgd? 🤑

Voeg een net gelanceerd product toe aan je mandje en ontvang je hele bestelling gratis thuis! Iets nieuws proberen + gratis verzending = win win!

Klanten kochten ook