🔔Pssst, early birds! - 10% korting op alle adventskalenders*: ADVENT_SHOP 🔔

Gevriesdroogde bananenplakjes 500 g

€ 27,50*

€ 55,00* per 1 kilogram

Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten

  • 100 % gevriesdroogde bananenschijfjes zonder toegevoegde suikers
  • Ideaal als tussendoortje, om te bakken of voor je muesli
  • Heerlijk knapperig
  • 500 g voordeelverpakking
  • Vegan
Kwaliteit: Gevriesdroogde bananenplakjes 500 g
€ 9,25
€ 3,50
€ 27,50
Varianten: Gevriesdroogde bananenplakjes 500 g
€ 3,50
€ 27,50

Direct beschikbaar, levertijd 3-5 dagen

THT: 14.12.2022

Koop nu: Gevriesdroogde bananenplakjes 500 g

Bananen in pyjama's zijn leuk om naar te kijken! Welnu, herinner jij je dat grappige kinderprogramma van vroeger, waarin twee bananen in pyjama's allerlei plezier hadden? Onze bananenschijfjes zijn "naakt", maar gevriesdroogd. Je kunt er zeker ook plezier mee hebben. Ze zijn knapperig, zoet en bevatten geen toegevoegde suiker - een ideale snack voor tussendoor. Koop nu gevriesdroogde bananenchips en geniet er 's ochtends van als ontbijt, in je pyjama natuurlijk!

Gevriesdroogd fruit van KoRo

Trouwe KoRo fans weten het: We houden van gevriesdroogd fruit in elke vorm. Naast onze aardbeien, veenbessen, perzikschijfjes en frambozen, hebben wij ook suikerzoete gevriesdroogde ananasstukjes in onze online winkel. Met zoveel keuze is je lievelingsfruit er vast wel, toch? Als je niet kunt kiezen, waarom begin je dan niet met onze fruitige bananenschijfjes? Je kunt zeker niet fout gaan met hen. Je wilt vast graag weten hoe fruit gevriesdroogd wordt, nietwaar? Wij vertellen het je: sublimatie onttrekt het vocht aan het rijpe fruit tijdens het vriesdrogen, en het speciale conserveringsproces behoudt zowel de voedingswaarde als de smaak van het verse fruit - zonder enige toevoeging! Natuurlijk hebben we ook geen geraffineerde suiker toegevoegd aan onze bananen - ze hebben van nature een onweerstaanbare zoetheid. Pure bananen zijn al een absolute favoriet onder de vruchten, maar gevriesdroogd ervaar je een smaakexplosie die zijn weerga niet kent - knapperig en zoet tegelijk. Onze gepofte biologische bananen, onze gedroogde bananenreepjes en onze bananenchips zonder toegevoegde suiker zijn ook erg lekker. Breng de zomer in je smoothies en ontbijtkommen!

Recepten met gevriesdroogde bananenschijfjes

Laten we nu eens echt smakelijke zaken gaan doen! Onze gevriesdroogde bananen zijn perfect in de muesli, havermout of curry's! Ook je drankjes zullen een vreugdedansje doen wanneer je ze verfijnt met de kleine vruchtjes. Of het nu in water of cocktails is - de gevriesdroogde bananenchips geven elk drankje een echte upgrade. Als je graag snackt, vervang dan de chips op de bank door knapperige bananen. Koop nu onze gevriesdroogde bananenschijfjes zonder toegevoegde suikers en maak je klaar voor het volgende spannende en heerlijke snackavontuur!



Gemiddelde waarde per 100 g
Voedingswaarde (in kj/kcal) 1449 / 346
Vetten 0 g
waarvan verzadigde vetzuren 0 g
Koolhydraten 75 g
waarvan suikers 63 g
Voedingsvezels 6 g
Proteïne 4 g
Zout 0 g
Productnummer: BANA_004
Herkomst China, Colombia, Nicaragua, India
Inhoud: 0.5 kg
Fabrikant KoRo
EAN/GTIN 4260335834817
Gegevens Specificatie
Allergie-informatie Uitleg sporenindicatie
Levering Levertijd buiten Duitsland
Bedrijf KoRo Handels GmbH
Hauptstraße 26, 10827 Berlin
Bewaaradvies Koel en droog bewaren
Ingrediënten 100% banaan
Kruisbesmetting Kan sporen bevatten van GLUTEN, SOJA, NOTEN en SESAM.
THT 14.12.2022
Verkoop beschrijving Gevriesdroogde bananen plakken
Pers & wederverkopers Zakelijke foto's downloaden
Vragen & antwoorden: Gevriesdroogde bananenplakjes 500 g
Het eten van gevriesdroogd fruit, zoals onze plakjes banaan, is geen probleem tijdens de zwangerschap. Als u twijfelt, kan uw arts u altijd adviseren over de ideale hoeveelheid voor u.
Vriesdrogen is al een oude uitvinding waarbij voedsel langer wordt bewaard door er water aan te onttrekken. De vruchten worden gesneden en vervolgens eerst in vriesdroogmachines ingevroren. Klinkt ingewikkelder dan het is. Een dergelijke machine bestaat uit twee kamers die met elkaar verbonden zijn. In de ene wordt het fruit diepgevroren, in de andere wordt het blootgesteld aan een vacuüm. In deze zogenaamde vacuümkamer wordt een grote hoeveelheid water aan de bananen onttrokken. Het resultaat is onze heerlijke, gevriesdroogde bananenschijfjes, die in de 500 g-verpakking klaar liggen om te worden gegeten.
Er is niets mis mee om je kind gevriesdroogd fruit te geven, zoals onze bananen. Praat echter eerst met uw arts om er zeker van te zijn dat uw kind oud genoeg is voor deze behandeling.
Eerst en vooral is een evenwichtige, gezonde voeding gezond. Wij voegen geen geraffineerde suiker toe aan onze bananen, omdat ze van nature zoet genoeg zijn. Als u op zoek bent naar informatie over de voedingswaarden, kunt u het beste direct naast of onder de productbeschrijving kijken in de tabel met specificaties.
100 g van KoRo's gevriesdroogde bananenschijfjes leveren 346 fruitige calorieën.
Onze gevriesdroogde bananenschijfjes van 100% bananen zijn een heerlijke snack voor tussendoor of om mee te bakken. Ze overtuigen door hun fruitige smaak en hun knapperige bite. Natuurlijk kunt u ze ook toevoegen aan uw muesli, pap of smoothie.
Ja, de bananenschijfjes zijn veganistisch. Alles wat in het zakje gaat is 100% fruitige, heerlijke bananen in een gevriesdroogde versie.
De plakjes banaan kunnen het best worden bewaard op een droge plaats bij kamertemperatuur en beschermd tegen zonlicht, waar ze ten minste 12 maanden houdbaar zijn vanaf het tijdstip van productie.

Varieties & Origin

Gedroogde banaanstroken

Gedroogde banaanstroken komen van rijpe bananen, en zijn ongeveer 10 cm lang

Teelt per land in ton
Land Ton
Indien 30900000
China 11200000
Indonesien 7300000
Brasilien 6800000
Ecuador 6500000
Philippinen 6200000
Guatemala 4000000
Kolumbien 3700000
Angola 3500000
Tansania 3500000
Costa Rica 2600000
Mexiko 2400000
Vietnam 2100000
Ruanda 1800000
Burundi 1700000
Kenia 1400000
Ägypten 1400000
Papua-Neuguinea 1400000
Kamerun 1200000
Dominikanische Republik 1200000

Bananen groeien in tropische en subtropische gebieden in de buurt van de evenaar, vaak de bananengordel genoemd. Deze ligt tussen 38 graden noorderbreedte en 28 graden zuiderbreedte en biedt ideale groeiomstandigheden. In 2018 werd wereldwijd bijna 116 miljoen ton bananen geteeld. De grootste producent ter wereld is India met 30,9 miljoen ton.

Prijsontwikkeling "Gevriesdroogde bananenplakjes 500 g"

Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld

Alle informatie zonder garantie!

4.8/5

142 Reviews


86%
10%
1%
1%
1%
Christopher E.  | 01.10.2022

Een andere manier om te genieten van de heerlijkheid van de banaan.

Een ideale snack, bijvoorbeeld in yoghurt of zelfgemaakte mueslimixen. De prijs is vrij hoog, maar 500 g gedroogd product bevat een veelvoud van de hoeveelheid verse bananen.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Carolin B.  | 01.10.2022

Zeer goed.

Super lekker, alsof je verse banaan eet.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anna Lena M.  | 19.08.2022

Altijd een genoegen.

Hier ook. Zeer tevreden over de prijs-kwaliteitverhouding, de kwaliteit en de smaak.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Dietmar W.  | 25.06.2022

Top

Hmmm mm lekker

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Sandra S.  | 16.05.2022

Erg lekker!

super lekker. gaat er ook goed in bij de kinderen als snack.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Margit K.  | 08.05.2022

Geweldige producten

Een super kwaliteit, geweldige smaak

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Miriam T.  | 25.04.2022

Heerlijk en lekker knapperig.

De bananenchips zijn super knapperig, lekker zoet en smaken precies naar banaan. Vooral de kinderen kunnen er niet genoeg van krijgen.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Elisabeth L.  | 21.04.2022

Knapperig lekker, plakt niet, - super goed

Omdat onze dochter geen "normale" bananen eet, hebben we deze geprobeerd en zie daar, ze eet ze wel! En het mooie is dat alle vitaminen behouden blijven als je de bananen op deze manier droogt!

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 25.02.2022

Hammer!!!!

Zo zo zo lekker en knapperig. Normaal hou ik alleen van verse bananen, maar deze zijn gewoon onweerstaanbaar.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 23.02.2022

Zeer smakelijk en goede kwaliteit

Zeer smakelijk en goede kwaliteit

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig

Bestelling gratis thuisbezorgd? 🤑

Voeg een net gelanceerd product toe aan je mandje en ontvang je hele bestelling gratis thuis! Iets nieuws proberen + gratis verzending = win win!

Klanten kochten ook